تروريست ها اهل خشونت هستند نه مذاكره
پخش زنده

اخبار انتخابات

تروریست ها اهل خشونت هستند نه مذاکره

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه اولويت شما در مبارزه با تروريسم چيست، گفت: تروريست ها آنقدر بي رحم و شقي هستند كه به هيچ كس رحم نمي كنند و اصلا اهل مذاكره نيستند بلكه اهل خشونت هستند .

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات باشکاه خبرنگاران جوان؛ محمد باقر قاليباف در بدو ورود به ساختمان صدا و سيما جهت حضور در برنامه گفت و گوي ويژه خبري در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه چه برنامه ضربتي براي مبارزه با فساد داريد، اظهار داشت: معتقدم كه بخش عمده مشكلات اقتصادي ما ريشه در فساد دارد و براي رفع آن بايد از مسئولان شروع كنيم.

كانديداي انتخابات رياست جمهوري با بيان اينكه در وهله اول بايد از بروز فساد پيشگيري كرد، ادامه داد: بنده پيشنهاد دادم كه مسئولان ثروت و دارايي هايي خود را به اطلاع مردم برسانند چرا كه معتقدم مديران حق ثروت اندوزي ندارند و مديري كه روحيه ثروت اندوزي داشته باشد آغاز انحراف است.

وي تصريح كرد: اگر مديري روحيه ثروت اندوزي داشته باشد آغازي است كه در مقابل ٤ درصدي ها كرنش كند، به آنها رانت دهد، دغدغه مالي خودش را پيدا كند و داراي شركت هاي متعدد شود و بعد نداند كه شركتش را اداره كند يا به دغدغه مردم عمل كند.

قاليباف اظهار داشت: چرا اميركبير قهرمان ملي شد؟ چون در عصر قاجار وقتي فساد همه جا را گرفته بود وي از خودش شروع كرد و اجازه نداد كسي فساد و تجارت كند و توانست موفقيت بزرگي هم پيدا كند البته هزينه اش را هم پرداخت كرد چون مبارزه با اين افراد حتما هزينه هايي چون تهمت زدن و تخريب كردن دارد.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه اولويت شما در مبارزه با تروريسم چيست، گفت: تروريست ها آنقدر بي رحم و شقي هستند كه به هيچ كس رحم نمي كنند و اصلا اهل مذاكره نيستند بلكه اهل خشونت هستند و ما طبيعتا بايد اولويت اول مان اين باشد كه قدرت دفاع از خودمان داشته باشيم.

كانديداي انتخابات رياست جمهوري افزود: بايد تلاش كنيم هم در سطح منطقه و هم در سطح بين المللي، با همه كشورهايي كه به طور واقعي با تروريست ها مخالف هستند، همكاري نزديكي در مسائل سياسي و امنيتي داشته باشيم تا بتوانيم تروريسم را از بين ببريم.

قاليباف خاطر نشان كرد: در برنامه امشب، قرار خودمان را با مردم خواهيم گذاشت كه چگونه دولت مردم با همكاري ملت مخصوصا جوانان مي تواند آينده را بسازد و مردم را از فشاري كه امروز بر آنان است خارج كند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 430

آخرین خبر