پخش زنده

اخبار انتخابات

نظرات کاندیداهای ریاست جمهوری پس از پایان اولین مناظره تلویزیونی

اولین مناظره تلویزیونی 6 کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، ساعت شانزده و سی دقیقه عصر روز جمعه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ با پایان نیمه اول مناظره ۶ نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حسام‌الدین آشنا مشاور رسانه‌ای روحانی به محوطه مقابل ساختمان سیما آمد و دقایقی باعجله به صحبت و مذاکره با دو تن از افراد حاضر در بیرون ساختمان کرد. بعد از دقایقی به محل برگزاری مناظره بازگشت.

اما با نزدیک شدن به زمان پایان اولین مناظره انتخاباتی با موضوع اجتماعی و فرهنگی، خبرنگاران و تصویربرداران باعجله به جایگاه خود در مقابل ساختمان معاونت سیما رساندند.

ماشین پژو پارس بژ رنگ آماده در محوطه خبر از حضور روحانی به‌عنوان اولین نامزدی که از ساختمان خارج می‌شود، می‌داد اما توکلی زاده مشاور رسانه‌ای حجت‌الاسلام رئیسی اولین کسی بود که باعجله از ساختمان خارج شد و بعد از مذاکره با چند نفر که در محوطه ایستاده بودند بار دیگر به داخل ساختمان بازگشت.

محمدباقر قالیباف اولین نامزدی بود که در میان خبرنگاران حضور یافت و در تشریح روند مناظره گفت: مردم باید آن را ارزیابی کنند،‌ برنامه خوب و گرمی بود و درباره بحث‌های تخصصی هرکدام از نامزدها نظرات خود را اعلام کردند، مناظرات فرصت خوبی است برای اینکه مردم نامزدهای خود را بشناسند.

بلافاصله بعد از قالیباف، مصطفی میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مقابل دوربین‌ها قرار گرفت و گفت: مسائل اجتماعی بسیار مهم بوده و باید با مهار مشکلات اجتماعی به بحث اشتغال و اقتصاد کمک کرد.

علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما نیز برای بدرقه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مقابل درب معاونت سیما حضور یافت.

حجت‌الاسلام حسن روحانی به عنوان سومین نامزد با صورتی بشاش از مقابل خبرنگاران عبور کرد اما با سؤالی درباره روند ارزیابی مناظره خطاب به آنها گفت: ما که مصاحبه انجام دادیم اما مناظره خوبی بود.

اسحاق جهانگیری همراه با حسام‌الدین آشنا مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور از محل مناظره خارج شد و با حضور در برابر دوربین‌های خبرنگاران اظهار داشت: مناظره بعدی نبود اما باید جوندار تر باشد و یکسری حرف‌های جدی‌تری در این میان مطرح شود.

همزمان با خروج نامزدهای ریاست جمهوری اعضای کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری هم از محل مناظره خارج می‌شدند.

مصطفی هاشمی طبا نامزد پنجمی بود که در میان خبرنگاران قرار گرفت و بعد از آن حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی به عنوان آخرین نامزد انتخابات ریاست جمهوری از محل مناظره خارج شد.

با رفتن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خبرنگاران،تصویر برداران و سایر مسئولان حفظ امنیت و برگزاری این مناظره کم‌کم متفرق شدند اما حجت‌الاسلام موسوی مقدم مشاور رئیس صداوسیما با حضور در میان عوامل از آنها تشکر و قدردانی کرد.

آمار بازدید خبر: 565

آخرین خبر