پخش زنده

اخبار انتخابات

خانواده ای نمانده که متاثر از بیکاری نباشد

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: هیچ خانواده‌ای نیست که در کشور تحت تأثیر مشکلات اقتصادی نباشد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ محمدباقر قالیباف عصر امروز در جمع با شکوه مردم شیراز و استان فارس که در مسجد دانشگاه شیراز گرد هم آمده‌اند، تصریح کرد: هیچ خانواده‌ای نیست که در کشور تحت تأثیر مشکلات اقتصادی نباشد و آثار این بحران آسیب‌های بزرگ اجتماعی را به دنبال دارد.

وی بیان کرد: سایه بیکاری و رکود بیش از هر چیزی بر جوانان ما سایه انداخته است و باید با برنامه‌ریزی به دنبال رفع مشکلات کشور باشیم.

قالیباف با بیان اینکه امروز پدرها نگران پسران و دختران خود هستند که از بیکاری رنج می برند تصریح کرد: امروز بخشی از جوانان مخصوصا دختران دچار بحران افسردگی ناشی از بیکاری شده اند.

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: امروز استان فارس از بحران بیکاری رنج می برد در حالی که حدود ۱۸ درصد از ذخایر نفت و گاز در کشور وجود دارد. ذخایر گازی اخیرا در استان فارس پیدا شده که نشان می دهد استان فارس قطب کشور خواهد بود.

وی تصریح کرد: استان فارس قطب پزشکی و الکترونیک است و در کشاورزی و گردشگری از قابلیت های فوق العاده ای برخوردار است این استان، استانی زر خیز است.

محمدباقر قالیباف افزود: واقعیت تلخ این است که با وجود همه این استعداد ها و قابلیت ها مردم ما روز به روز فقیر تر می شوند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 825

آخرین خبر