پخش زنده

اخبار انتخابات

جهانگیری: همانند قبل از صدا و سیما حمایت می کنیم

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در صورت روی کار آمدن دولت فعلی، همانند قبل از صدا و سیما حمایت خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، اسحاق جهانگیری صبح امروز پس از ضبط برنامه تلویزیونی خود برای شبکه چهار در جمع خبرنگاران درباره جزئیات ائتلافی که دیروز از آن سخن گفته بود، افزود: در این هفته این اتفاق رخ می‌دهد.

وی همچنین درخصوص نگاهش به سازمان صدا و سیما پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در صورت روی کار آمدن دولت فعلی همچنان از صدا و سیما حمایت خواهیم کرد.

جهانگیری درباره یارانه اقشار ضعیف جامعه گفت:‌ ما چند برنامه برای طبقات نیازمندی که نیاز به حمایت مالی دارند تهیه و از اول امسال هم شروع کردیم و اینکه اعلام شد میزان دریافتی افراد تحت پوشش کمیته امداد تا چهار برابر افزایش پیدا کند این از جمله سیاست‌هایی بود که تهیه شده بود و در حال اجراست.

او این دسته از افراد را شاخص خواند و تأکید کرد: این موضوع به این معنی است که نباید کسی در ایران وجود داشته باشد که کمتر از این میزان دریافتی داشته باشد.

جهانگیری با بیان اینکه اگر کسی هم از کمیته امداد و هم از طریق یارانه‌ها پول دریافت کند مبلغ آن به حدود 600 هزار تومان خواهد رسید، بیان داشت:‌ معنی این موضوع این است که دیگر کسی نباید در ایران وجود داشته باشد که فقیر باشد و اگر درآمدش از این کمتر باشد باید به یکی از مراکز مراجعه کند.

او گفت: برنامه‌ای که برای دولت دوازدهم تهیه کرده‌ایم برای همه ملت ایران است، هیچ ایرانی نباید از آن حداقلی که می‌تواند زندگی کند محروم شود و به همین دلیل اگر این طرح را به صورت کامل اجرا کنیم هیچ نقطه‌ای از ایران کسی سر گرسنه بر بالین نخواهد گذاشت، هیچ کودک کاری را نخواهیم دید.

جهانگیری افزود: گام اول این طرح‌ها برداشته شده است و ما از مردمی که اعلام کردند یارانه نمی‌خواهیم متشکر هستیم زیرا کار جوانمردانه‌ای کردند و ما می‌توانیم با این روش بدون گران کردن حامل‌های انرژی و یا دیگر روش‌ها یارانه این گروه‌ها را ادامه می‌دهیم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 860

آخرین خبر