پخش زنده

اخبار انتخابات

افتخار من خدمت به مردم ایران و استان لرستان است

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان اینکه دو هدف بزرگ را با کمک مردم دنبال خواهیم کرد گفت: رفع فقر و محرومیت در ایران این دو هدف است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از مهر، حسن روحانی صبح یکشنبه در جمع حامیان خود در خرم‌آباد طی سخنانی با بیان اینکه درود و سلام بر خطه لر نشین ایران اسلامی اظهار داشت: در دفعات گذشته خدمت مردم خرم‌آباد رسیده‌ام و شما را دیده‌ام اما امروز شور دیگری در شما می‌بینم.

وی بابیان اینکه شما آمده‌اید که بگویید می‌خواهید روحانی بازهم خدمتگزار شما باشد ادامه داد: افتخار من خدمت به مردم ایران و استان لرستان است.

رئیس‌جمهور در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ما راهی را انتخاب کرده‌ایم به نام وحدت و اتحاد ملت ایران بیان کرد: می‌خواهیم همه جناح‌ها، گروه‌ها، اصولگرا، اصلاح‌طلب، معتدل، اقوام و مذاهب در کنار هم به‌عنوان ایران متحد باشند گفت: نمی‌گذاریم گروهی اقلیت بر افکار اکثریت مردم حکومت کنند.

روحانی با بیان اینکه چهار سال پیش راهی را انتخاب کردیم به نام راه آرامش و ایستادگی در برابر اختلافات بیان داشت: این راه، راه وحدت بوده و ما مسیر درست و صحیح را انتخاب کرده‌ایم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اقدامات دولت در استان لرستان گفت: در لرستان سه سد بزرگ احداث‌شده و یک سد دیگر نیز در حال افتتاح است.

وی با بیان اینکه در گذشته ۳۲۰ روستا گازرسانی شده بود گفت: طی ۳.۵ سال گذشته این تعداد به ۷۲۰ روستا افزایش پیدا کرده است.

کارخانه در لرستان راه‌اندازی می‌شود

رئیس‌جمهور با بیان اینکه بازهم کارخانه در لرستان راه‌اندازی می‌شود گفت: آیا گازرسانی و آب‌رسانی بهتر نشده است؟

وی با تأکید بر اینکه تا رسیدن به نقطه مطلوب راه درازی در پیش داریم گفت: باید روستاهای زیادی آب‌رسانی شود و مردم بتوانند از بازارهای سلامت و درمان سراسر کشور استفاده کنند.

روحانی با بیان اینکه می‌خواهیم برای تحول و پیشرفت ایران اسلامی، آزادی جوانان، رفع معضل بیکاری قدم‌های جدی‌تری برداریم تصریح کرد: می‌گویند روز اول چرا پروژه‌ها را افتتاح نکردید و در ماهه‌ای آخر افتتاح کردید، من فکر می‌کنم این سؤالات برای همه کودکان جامعه ما روشن است.

وی با بیان اینکه دو هدف بزرگ را با کمک مردم دنبال خواهیم کرد گفت: رفع فقر و محرومیت در ایران این دو هدف است.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه می‌گویند چرا حقوق محرومین را پارسال تصمیم گرفتید که اضافه کنید و امسال برای مددجویان و بازنشستگان قدم برداشتید ادامه داد: باید پاسخ بدهم که ما در تحریم بودیم و بازار نفت ما را عربستان گرفته بود.

روحانی ادامه داد: چاه‌های نفت ما را قفل‌زده بودند، ناچار بودیم اول راه را بازکنیم تا بتوانیم نفت بیشتری تولید کنیم و امروز نفت ما بیشتر شده و تصمیم گرفته‌ایم پول را به محرومین بدهیم.

پرنده آزادی را به پرواز درخواهیم آورد

وی با بیان اینکه آن‌ها می‌گویند تحریم ادامه می‌داشت و ادامه می‌یافت تا کاسبان تحریم جیب‌هایشان پولدارتر می‌شد گفت: ما می‌گوییم باید قدرت کشور بیشتر و بیشتر شود و اولین قدم برداشته می‌شود تا زندگی محرومان بهبود یابد.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه من به شما مردم ایران قول می‌دهد پیشرفت کشور را ادامه خواهیم داد گفت: ما در اینجا جمع شده‌ایم که بگوییم آزادی و پرنده آزادی را به پرواز درخواهیم آورد.

روحانی گفت: ما در اینجا جمع شده‌ایم که بگویم اصلاحات منزوی نخواهد شد، اعتدال منزوی نخواهد شد، با اصولگرایان با همکاری، هماهنگی و مهربانی رفتار خواهیم کرد، مخالف هم حق حرف زدن دارد و می‌توانند با صدای بلند ندای خود را به گوش مردمان برسانند.

وی با بیان اینکه دومین کلام امنیت در جامعه و سومین کلام آرامش و چهارمین کلام پیشرفت ایران است گفت: فکر نکنید ما برای چهار سال تصمیم گرفته‌ایم، گاهی تصمیم‌گیری آثارش برای ۴۰ سال باقی می‌ماند.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه مردم لرستان بدانند که باید پای صندوق آرا حضور پیدا کنند گفت: اگر همه پای صندوق آرا حضور یابند گره‌های کشور گشوده خواهد شد.

روحانی بابیان اینکه ما سمت قرن آینده و سال ۱۴۰۰ حرکت می‌کنیم گفت: باید کشور را برای پیشرفت شایسته در آینده آماده کنیم.

جوانان ما شغل پایدار می‌خواهند

وی با بیان اینکه همه ما به فدای ایران و اسلام و راه مولایمان علی(ع) گفت: ما راهمان را ادامه می‌دهیم و از دلواپسان هراس نداریم و ما با امید مسیرمان را طی خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت فریبکاران سخنان ناروا را در گوش مردم بخوانند.

رئیس‌جمهور ادامه داد: مردم عده‌ای می‌خواهند با پمپاژ پول در میان مردم چند صباحی مردم را بفریبند و اجناس را چند برابر کنند ما این راه را نمی‌خواهیم، جوانان ما شغل پایدار می‌خواهند.

حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه جوان های ما شغل پایدار می خواهند، جوان های ما درآمد مکفی می خواهند و کشور ما نیاز به راه اندازی تولید دارد، تصریح کرد: لرستان باید مرکز کشاورزی و صنعت و معادن ایران باشد، در دولت دوازدهم باید همه معادن این استان شکوفا شود و از خام فروشی جلوگیری شود تا این استان شاهد تحول بزرگ باشد.

وی با اشاره به اینکه ما باید شرایط را برای کار، تولید، کشاورزی نوین، صادرات و گردشگری آماده کنیم، هر روستایی شما می تواند در کنار کشاورزی و صنایع دستی با گردشگری و جذب گردشگران داخلی و خارجی متحول شود، ادامه داد: ما راه را برای توسعه گردشگری ایران آماده خواهیم کرد، پیام این دولت را به همه روستاییان برسانید، آنها که می گویند اگر این دولت ادامه پیدا کند یارانه ها قطع می شود دروغ می گویند؛ یارانه ادامه می یابد ولی تنها یارانه کافی نیست، ما با توسعه بیمه درمانی برای مردم، با توسعه نظام اجتماعی برای مردم و بالا بردن مستمری همه مددجویان و توسعه سبد های کالای غذایی با افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان کار می کنیم.

۱۲ نفره پای صندوق رای بروید

رئیس جمهور گفت: من با شما عهد می بندم در دولت دوازدهم با آزادی بیشتر مواجه خواهید شد، در دولت دوازدهم دست به دست هم می دهیم و در برابر انحصارگران و اقتدارگرایان بایستیم، با همه برادریم و با همه نهادهای انقلابی دوست هستیم، رفتار ما رفتار برادرانه است اما یک چیز می خواهیم، ما قیم نمی خواهیم، به شهدا، بسیج، سپاه و ارتش افتخار می کنیم ولی می گوییم هر کس کار خودش را انجام بدهد؛ دست نظامیان را می بوسیم اما نظامیان کار نظامی را انجام بدهند؛ دست همه ایثارگران را می بوسیم اما می گوییم هر چیز به جای خویش نیکوست.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به اینکه روز جمعه ایران جدید را خواهیم ساخت، روز جمعه می گوییم بحران پرونده سازی پایان یافته است، روز جمعه با صدای بلند خواهیم گفت که تخریب و نابودی اخلاق پایان یافته است، روز جمعه پای صندوق آراء می رویم و زندگی آرام تر با آرامش بیشتر و با امنیت بیشتر را در ایران خواهیم ساخت، گفت: روز جمعه صبح تنها به سمت صندوق نروید، یک به اضافه یازده بروید، ما به سمت دولت دوازدهم می رویم، هر نفر دست یازده نفر دیگر را بگیرد و ۱۲ نفره پای صندوق بروید.

وی در ادامه با بیان شعارهایی از مردم خواست تا با او این شعارها را تکرار کنند، تبعیض هرگز، بیکاری هرگز، اعتیاد هرگز، فساد هرگز، زمین های نجومی هرگز، سوء استفاده از مقدسات دین هرگز و ویژه خواری هرگز از جمله این شعارها بود.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 850

آخرین خبر