پخش زنده

اخبار انتخابات

جهانگیری: مردم ایران از ما زندگی بهتر می خواهند

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ملت ایران از ما انتظار دارند که زندگی بهتر برایشان ایجاد کنیم و اجازه ندهیم که برخی از فقر و نیاز مردم سوء استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، اسحاق جهانگیری در گردهمایی صنعتگران و مهندسان حامی حسن روحانی افزود: ما باید معیشت ملت ایران را سامان دهیم چرا که ملت ایران از ما زندگی شرافتمندانه ای خواستارند.
وی تأکید کرد: مردم نباید احساس کنند که کس دیگر زندگی او را تأمین می کند بلکه ملت باید بتوانند و توان آن را داشته باشند تا کار کنند و زندگیشان را تأمین کنند.
جهانگیری افزود: در دولت یازدهم بخش قابل توجهی از مشکلات پیش روی مملکت برطرف شد، زمانی بود که ایرانی ها به جرم ایرانی بودن محکوم می شدند و ایرانی ها با پاسپورت ایرانی توان باز کردن حساب در دنیا را نداشتند.
وی گفت: ما فراموش نکردیم که بیماران ایرانی برای پیدا کردن یک دارو شهر به شهر و استان به استان سرگردان بودند، ما فراموش نکردیم کشتی هایی که می آمدند تا پول نقد نمی گرفتند بار خود را تخلیه نمی کردند و ما مجبور بودیم با چمدان پول حمل کنیم.
این نامزد انتخاباتی افزود: ما فراموش نکردیم که برخی افراد نیروهای انقلاب و فرزندان انقلاب را رو در روی هم قرار دادند و ما فراموش نکردیم که با هنرمندان این مملکت چه کارهایی که نشد.
جهانگیری گفت: ما اقرار می کنیم که هنوز به آن نقطه مطلوب نرسیدیم و اقرار می کنیم که هنوز مشکلاتی در زندگی مردم وجود دارد اما ما می خواهیم سرمایه گذاران به راحتی و با فراغ بال در ایران سرمایه گذاری کنند و فرزندان ایران شغل داشته باشند.
وی افزود: آیا جفایی بزرگتر از این وجود دارد که کشورهای کوچک همجوار ما از میادین نفتی و گازی مشترک بیشتر از ما برداشت کنند؟ اجازه بدهیم دیگران از منابع ما بردارند و ما بگوییم انقلابی هستیم، اُف بر این تفکر.
معاون اول دولت یازدهم تأکید کرد: انقلابی بودن یعنی اینکه ما بتوانیم از منابع و امکانات خود به بهترین شکل بهره برداری کنیم.
جهانگیری افزود: باید همه ما مردانه به صحنه بیاییم و کشور را بسازیم، منابع وجود دارد و اکنون دهها میلیارد دلار در صندوق توسعه متعلق به بخش خصوصی است، نباید بگذاریم جوانان به آینده کشور نامطمئن باشند.
این نامزد انتخاباتی گفت: ایران استعداد تبدیل شدن به قدرت اول منطقه را دارد، ایران دارای ظرفیت، امکانات، منابع، نیروی انسانی و مدیرانی هست که می توانند کشور را به قدرت اول منطقه تبدیل کنند.
جهانگیری تأکید کرد: راه رفته را نباید دوباره رفت، آنهایی که منافعشان در خارج کشور و در ضربه زدن به مدیران کشور است در تلاش هستند بار دیگر به قدرت برسند، باید به صحنه آمد و در انتخابات حضوری جدی داشت.
وی گفت: روحانی به صورت جدی به صحنه آمده است و باید او را به صورت جدی تر حمایت کرد.
جهانگیری تصریح کرد: باید باهم این مسیر را طی کنیم که به پیشرفت و استقلال و آزادی کشور منتهی شود.
وی گفت: این پیشرفت امکانپذیر است و مدیران، جوانان و نخبگان می توانند این پیشرفت را امکانپذیر کنند.
این نامزد انتخاباتی تأکید کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها تعیین کننده سرنوشت آینده کشور هستند و ما تلاش خواهیم کرد خیلی از ضعف هایی که در دولت وجود دارد را برطرف کنیم. ما تلاش داریم با کمک همدیگر مسیر توسعه را هموار کنیم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 473

آخرین خبر