پخش زنده

اخبار انتخابات

میرسلیم: متاسفانه آب خوردن مردم را هم به تحریم‌ها گره زدند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: جای تاسف است که آب خوردن را به تحریم‌ها گره زدند؛ یقین دارم می‌توانیم بر مشکلات پیروز شویم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سید مصطفی میرسلیم در تالار وحدت دانشگاه تبریز افزود: دو سوم عمر من در دانشگاه و خدمت به جوانان دانشجو صرف شده است که به آن افتخار می‌کنم.

وی گفت: موفقیت‌های من در هر زمینه‌ای با کمک دانشجویان بوده است؛ امروز بر مبنای این تجربه مفیدی که داشتم می‌گویم تمامی مشکلات ما بدست همین متخصصان جوان خودمان قابل حل است.

میرسلیم ادامه داد: ما ایرانی‌ها می‌توانیم با تلاش خودمان جایگاه شایسته‌ای بدست آوریم؛ موتور ملی گازی تولیدی ما جزو پنج موتور اول جهان است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در عین برون گرایی در برابر پیشرفت‌های دنیا باید درون گرا باشیم؛ باید با دنیا بر مبنای اقتدار تعامل علمی، فرهنگی و سیاسی داشته باشیم.

میرسلیم افزود: بعد از برجام به دولت نامه نوشتم که کسانی را ببرید که حرفی از اقتدار داشته باشند وگرنه آن‌ها به چشم بازار به ما نگاه می‌کنند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: می‌توانیم صادر کننده دانش باشیم و سال‌ها زحمت کشیده ایم؛ جای نگرانی برای آینده نیست و از تحریم‌ها هراسی نیست، زیرا خودمان استعداد وظرفیت داریم و شک نکنید از پس تحریم‌ها بر خواهیم آمد.

میرسلیم افزود: جای تاسف است که آب خورن را به تحریم‌ها گره بزنیم.

وی ادامه داد: بر مبنای اعتقاداتم آمده ام و یقین دارم می‌توانیم در برابر مشکلات حتی معجزه کنیم زیرا انقلاب و پیروزی در جنگ نیز معجزه بود.

میرسلیم گفت: امروز اقتدار داریم و دشمنان در برابر قدرت موشکی ما ناله ضعف سر می‌دهند؛ نجات بخش ما کار علمی مخلصانه است ولی برخی این موضوع را قدر ندانستند.

وی ادامه داد: خدمت دوستان گفتم حاضریم در هر زمینه‌ای تجربه خود را بگوییم تا با اقتدارجلو بروید و حیف که باور ندارند؛ چرا ماشین سازی تبریز باید تعطیل شود؟

میرسلیم گفت: دوستان آمار ۲۰ درصد شرکت‌های فعال را بدهید؛ شما ۸۰ شرکت خود را دارید.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: می‌شود با آدم حساب کردن مردم، رو راست بودن با مردم و حقیر نکردن مردم برای آن‌ها کار کرد.

وی گفت: اگر صداقت دارید چرا شب انتخابات یارانه پخش می‌کنید؛ شما که می‌گویید از آستان قدس خرج نکنید چرا پروژه‌ها را ناقص افتتاح کردید، شما هم می‌گذاشتید بعد از انتخابات!

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: من مهندس میرسلیم هستم و برای خدمت آمده‌ام.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 883

آخرین خبر