پخش زنده

اخبار انتخابات

اخلاق حرفه‌ای یعنی خود باخته نبودن

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اخلاق حرفه‌ای به معنای خود باخته نبودن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سید مصطفی آقا میرسلیم در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان در دانشگاه تبریز افزود: توصیه اول من به شما ازدواج است، با اعتماد به خدا برکات وارد زندگی می‌شود؛ مجرد ماندن مشکلات ایجاد می‌کند، باید سنت‌های قدیمی در کمک به جوانان را احیا کرد و مسکن مناسب و ارزان قیمت با شرایط اجاره به شرط تملیک در اختیار جوانان قرار داد.

وی گفت: اگر کارآموزی‌ها جدی باشد، فارغ التحصیل قبل از اتمام درس شاغل می‌شود؛ دولت باید تسهیل کننده باشد تا خیرین هم به کمک جوانان بیایند.

میرسلیم در بخش دیگری از این نشست گفت: اهل گستاخی نیستم و در مناظره به کسی بی احترامی نکردم ولی تا پای جان پای حق ایستاده ام.

وی افزود: از سال ۸۳ اسناد متعددی درباره آموزش و پرورش آماده شد ولی اجرا نشد، بعد یک دفعه قرارداد سند ۲۰۳۰ را مخفیانه امضا می‌کنند.

میرسلیم گفت: این سند مجموعه‌ای از نکات ارزشمند جهانی را دارد، اما اصلا قابل قبول نیست؛ این سند دارای مبانی سکولاریسم و اومانیسم است که خدا، مقاومت وحق طلبی در آن جایی ندارد.
وی ادامه داد: علت امضاء این سند این است که اقایون خود باور نبودند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنانش گفت: شهدای حرم و مواد مخدر برای امنیت جهانی است تا دنیا در ارامش باشد.

میرسلیم درباره مسئله دریاچه ارومیه افزود: این موضوع راه حل علمی دارد؛ دریاچه ارومیه اهمیت زیستی زیادی دارد که بدون توجه به ورودی و خروجی آن نمی‌توان برای آن راهی پیدا کرد.

وی گفت: اینکه دولت می‌گوید وضع دریاچه درست شده نتیجه عنایت خدا و افزایش بارندگی است؛ فرایند تاسیس برخی سد‌ها باید متوقف شود.

میرسلیم در بخش دیگری از نشست گفت: زبان‌های آذری و کردی باید پاسداری شود و باید فرهنگستان این زبان‌ها ایجاد شود.

وی افزود: افتخار دولت ما این است که اقتدار داریم و پشتوانه موشکی هم پشتوانه مذاکرات بود.

میرسلیم در ادامه سخنانش گفت: آیا باید هم امکانات دولت برای یک نفر هزینه شود؛ به جای دولت تدبیر دولت تکذیب شده است.

وی افزود: سن دولت من کمتر از ۵۰ سال است؛ به مدیریت مینی بوسی اعتقاد ندارم، هر کس نظام و ولایت و قانون را قبول دارد در خدمتش هستم.

میرسلیم گفت: اخلاق حرفه‌ای یعنی خود بأخته نبودن، لجاجت نداشتن، لبخند نزدن به بیگانه و دولت برخاسته از مردم.

وی در پایان تاکید کرد: علم، تجربه و اخلاق معیار من است.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 838

آخرین خبر