پخش زنده

اخبار انتخابات

رئیسی: آقای قالیباف حرکتی انقلابی انجام داد

رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم شیراز از اقدام انقلابی قالیباف در کناره گیری از نامزدی ریاست جمهوری قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این همایش مردمی خاطرنشان کرد: از آقای قالیباف تشکر می کنم. حرکت انقلابی انجام دادند.

وی افزود: وضعیت کشور را بنده و آقای قالیباف می بینیم. شما می‌گویید از رکود عبور کرده ایم اما رکود، رکورد زده است.

رئیسی در شیراز: حضور مردم سایه جنگ را از کشور دور کرده است
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت : حضور مردم سایه جنگ را از کشور دور کرده است.

آقای رئیسی در جمع هواداران خود در مصلای شیراز افزود : بدون ایفای نقش ایران امکان هیچ تصمیمی در منطقه وجود ندارد و این افتخار ناشی از نقش مردم است .

وی تصریح کرد: آنچه سایه جنگ را از کشور دور کرده ، حضور مردم برومند و غیرتمند در صحنه است .

این نامزد ریاست جمهوری گفت : چشم دوختن به گره گشایی بیگانگان ریشه بسیاری از عقب ماندگی ها در حوزه های اقتصادی و اجتماعی است.

وی افزود: اگر کشور را معطل نگه داشتیم که بیگانگان گره گشایی کنند پرسش این است که بیگانگان تاکنون گره از مشکلات کدام ملت گشوده اند.

رئیسی اضافه کرد : اگر به جوانان توجه شود کدام گره گشوده نمی شود ؟ امام راحل به نقش آفرینی جوانان اعتقاد داشتند و مقام معظم رهبری هم به این موضوع معتقدند.

انتقاد رئیسی از افزایش دو برابری قاچاق کالا به کشور
رئیسی از افزایش دو برابری قاچاق کالا به کشورمان در دولت یازدهم انتقاد کرد.

این نامزد ریاست جمهوری در ادامه سخنانش در مصلای شیراز افزود : می گوییم باید یارانه سه دهک پایین را افزایش داد، شما می گویید
منابع از کجا؟ ما می گوییم شما قیمت حامل های انرژی را افزایش دادید و درآمدهای 40 هزار میلیاردی به 80 هزار میلیارد افزایش یافت.

این نامزد ریاست جمهوری تصریح کرد: یارانه عده ای را قطع کرده بودید این چند روز پیامک دادید یارانه شان واریز می شود، این پول ها را از کجا آوردید؟

رئیسی افزود: اخیرا اعلام کردید به هر یک از دهیاران 10 میلیون تومان تسهیلات می دهید، منابع این تسهیلات را از کجا آوردید؟

وی گفت: چرا 50 درصد کارگاه های کشور تعطیل شدند، منابع کجا رفته است که کارگاه ها تعطیل می شود؟ این نقدینگی را چه کار کردید؟

رئیسی افزود: 500 هزار میلیارد تومان را به عنوان تسهیلات به آدم های بدحساب دادید که در بانک ها گذاشته و سودش را گرفته اند.

اقتصاد کشور باید پشت ویترین بیاید
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تاکید کرد: اقتصاد کشور باید پشت ویترین بیاید .

این نامزد ریاست جمهوری در ادامه سخنانش در مصلای شیراز تصریح کرد: محرمانگی امور در دولت سبب بروز مفاسد اقتصادی می شود.

وی گفت : برای من به عنوان طلبه بهترین شغل عالم ، خادمی آستان مقدس امام رضا علیه السلام است اما دیدن اشک چشم مادرانی که فرزند بیکار دارند برایم قابل تحمل نبود .

رئیسی افزود : ما هم مشکل و هم راهکارش را می دانیم و معتقدیم حل این مسایل عزم جدی و دولت انقلابی می خواهد.

وی گفت : در برجام همه تعهداتمان انجام و پیش پرداخت شد ، چکی دست ماست که نقد نشده است . می گویند گلابی برجام ، میزان جذب سرمایه پارسال پانصد میلیون دلار بود آیا این بود جذب سرمایه خارجی؟

رئیسی تاکید کرد : نقد کردن این چک به دولت انقلابی و عزم جهادی نیاز دارد.

وی تصریح کرد: شما ارتباط با کشورهای دیگر را به فرانسه و اروپا محدود کرده اید ، در حالی که صد و هشتاد کشور در دنیا وجود دارد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 880

آخرین خبر