پخش زنده

اخبار انتخابات

رسانه‌های بیگانه تریبون خاصی به یکی از نامزد‌ها داده است

رئیس پیشین رسانه ملی گفت: امروز رسانه‌های بیگانه تریبون خاصی را در اختیار یکی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری قرار داده است تا عوامفریبی وی منتشر شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سید عزت الله ضرغامی عصر امروز در جمع حامیان آقای سیدابراهیم رئیسی در میدان امام (ره) اصفهان افزود: چرا باید صفحه یک هنرمند بسته شود؟

وی تصریح کرد: پیام رسان تلگرام که جزو پیام رسانهای درجه چندم جهان است به خاطر بی تدبیری و بی عرضگی دولت امروز این قدر پر بیننده شده است.

ضرغامی گفت: به خاطر برخی بی تدبیری ها روز به روز جایگاه بین المللی این ملت پایین می آید.

وی اظهار داشت: وزیر خارجه ما که باید مظهر کرامت و عزت کشور باشد به خاطر جنایتی که عربستان درباره حجاج ایرانی انجام داد مجبور است در سازمان ملل به صورت خاضعانه و تحقیر آمیز در کنار امیر کویت بنشیند و از او بخواهد که مقامات عربستان به او وقت بدهند و جلسه بگذارد.

عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: این آقایان که اعلام می کنند اگر رهبری اجازه بدهد می روند و تحریم های دیگر را بر می دارند می گویم شما همین تحریم هسته ای و چیزی را که زاییده اید بزرگ کنید بقیه پیشکش.

مردم را از آقای رئیسی نترسانید؛ سوابق شما ترس دارد
رئیس پیشین رسانه ملی گفت: مردم را از آقای رئیسی نترسانید، چیزی که برای مردم ترس دارد سوابق شماست.

ضرغامی عصر امروز در جمع حامیان آقای رئیسی در میدان امام اصفهان افزود: برجام هیچ دستاوری نداشته است.

وی تصریح کرد: بارها اعلام کرده اند و آخرین بار وزیر خارجه گفت که امریکایی ها نه به روح و نه به جسم برجام عمل نکرده اند بنایراین چکار کرده اند که حالا می گویند رهبری اجازه بدهد سایر تحریم ها را برمی داریم. مردم این دروغ را از شما قبول نمی کنند.

ضرغامی اظهار داشت: شما در همین یکی دو روز به اندازه کافی برای دیده بان های دروغین حقوق بشر مستندسازی کرده اید.

وی افزود: خود شما که بالاترین مقام های امنیتی و اطلاعاتی کشور را داشتید به آنها گرا می دهید و مستندسازی می کنید که این کشور جز اعدام کاری نکرده است.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 490

آخرین خبر