پخش زنده

اخبار انتخابات

حق رای مردم ایران، حق وتوی آنان

استاندار تهران گفت: حق راي مردم ايران به عنوان حق وتوي آنان در برابر دشمنانشان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سيدحسين هاشمي، در گردهمایی مشترك بازرسين و نمايندگان فرماندار دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوری و شوراهای اسلامی تهران كه صبح امروز دوشنبه 25 ارديبهشت برگزار شد، گفت: بنده حق رای ملت ايران را حق وتوی آنان در برابر دشمنانشان مي دانم.
وی خطاب به حاضرين در جلسه اگفت: شما بايد تلاش كنيد كه مردم پای صندوق های رای بيايند و عظمت ديگری براي ملت ايران رقم بخورد.
هاشمی با بيان اينكه شعار بنده در استانداری تعامل و هماهنگی است، يادآور شد: وقتی شما هدفتان اجرای قانون و صيانت از آرای مردم و حفظ حق الناس باشد قطعاً انتخاباتی پرشور برگزار می شود.
استاندار تهران با تاكيد بر اينكه ما نياز به بحث های حاشيه ای نداريم، گفت: ممكن است كسي بحث كند و در شعبه ای كه ما در آنجا مسئوليتی داريم بخواهد حاشيه ای ايجاد كند اما شما بايد ظرفيتتان را بالا ببريد و در 29 ارديبهشت به هيچ عنوان اخم نكنيد و با كسی برخورد خشن نداشته باشد چرا كه وظيفه ما سنگين است.
هاشمی با تاكيد بر اينكه وظيفه همه ما صيانت از آرای مردم است، گفت: شما در 29 ارديبهشت تجربه ديگری را به تجربه ملت ايران اضافه می كنيد و سعی كنيد با تعامل اين روز را به بهترين نحو اجرايی كنيد.
وی با بيان اينكه تا امروز مشكل امنيتی نداشته ايم، افزود: ما تا امروز مشكل خاصی نداشته ايم و اميدواريم از اين به بعد با درايت مشكل خاصی پيش نيايد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 809

آخرین خبر