پخش زنده

اخبار انتخابات

مشارکت بالا در انتخابات، ضامن امنیت کشور

رئيس ستاد انتخابات كشور با بيان اينكه هيئت حاكمه امريكا به دنبال تابستان داغ ايران است، گفت: مشاركت بالا در ۲۹ ارديبهشت، تضمين امنيت ملي ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علي اصغر احمدي، در گردهمايي مشترك بازرسين و نمايندگان فرماندار در وزارت كشور گفت: ما بر دو اصل اساسي يعني مشاركت حداكثري و انتخابات سالم تاكيد داريم و قانون اساسي اعمال حق حاكميت به ويژه حق تعيين سرنوشت را به مردم داده است.
وي افزود: مي بينيم در تمام فرايندهاي قدرت از تشكيل مجلس شوراي اسلامي تا مجلس خبرگان رهبري كه آنها هم براي تعيين رهبري اختيار دارند قانون اساسي اين اختيار را به آحاد ملت داده است اما بخشي از جامعه هنوز به حق خودشان آگاه نيستند.
وي با بيان اينكه جمهوريت و اسلاميت دو بال انقلاب است، گفت: اصل و اساس جمهوريت و اسلاميت با اصل مرجعيت و ولايت فقيه در كشور ما شروع شد كه در 39 سال گذشته اين اصل به عنوان ركن ركين انقلاب اسلامي بوده است.
وي با بيان اينكه در اصل جمهوريت اصل انتخابات مورد توجه قرار مي گيرد گفت: توطئه هايي عليه انقلاب و ملت ايران وجود دارد كه اين توطئه ها نه تنها كاهش نداشته است بلكه افزايش نيز داشته است و در هيئت حاكمه امريكا امروز به دنبال تابستان داغ ايران هستند كه به خيال خودشان كاهش مشاركت را داشته باشند و اختلاف ايجاد كنند و حتي در اين زمينه صهيونيستها و منافقين نيز دست به كار شده اند.
احمدي با بيان اينكه اين انقلاب ارزان به دست نيامده كه ارزان از دست بدهيم، گفت: اگر در 29 ارديبهشت مشاركت بالا باشد تضمين امنيت ملي ماست و آنجايي كه مردم براي خودشان حرف مستقيم مي زنند كه اداره شهر يا كشورشان به دست چه كسي باشد اصل انتخابات است.
وي خطاب به نمايندگان فرماندار و حضار جلسه گفت: شما به عنوان نماينده فرماندار بر نقش فرماندار در شعبه هستيد و بايد بدانيد راي مردم حق الناس است و از ان پاسداري كنيد.
رئيس ستاد انتخابات كشور با اشاره به همكاري نيروهاي امنيتي و انتظامي و نظامي با ستاد انتخابات براي برگزاري انتخاباتي سالم گفت: ما به سپاه و ارتش و نيروي انتظامي ايمان داريم و اين شبهه ايجاد نشود كه اگر در جايي نيروي انتظامي نيرويي كم آورد و بخواهد از نيروهاي سپاه ارتش استفاده كند بگويند كه چرا چنين اتفاقي افتاده است.
رئيس ستاد انتخابات كشور با بيان اينكه همه ما يده واحده هستيم، گفت: تا اين ملت در صحنه هستند كسي نمي تواند به اين كشور نگاه چپ كند و ما بايد برايند كلي مان در جهت امنيت ملي وحدت ملت و منافع ملي باشد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 805

آخرین خبر