پخش زنده

اخبار انتخابات

مردم تحمل فساد را ندارند

رییسی گفت: اگر نقدینگی که در دولت ایجاد شد را در تولید استفاده می کردیم امروز بحران بیکاری نبود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابراهیم رئیسی در جمع پرشور مردم اصفهان در میدان امام گفت : درود بر سرداران شهید اصفهان افتخارات زیاد نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست خون شهدا رقم خورده است و آنچه سایه تهدید را برداشته حضور مقتدرانه مردم است و نگاه به بیگانگان که مشکلات اقتصادی رفع کنند نگاه غلطی است، کشور ما به برکت حضرت حق منابع و ثروت بسیار است.

وی گفت:معطل گذاشتن چهار سال که بیگانه بیاید گره ما را حل کند اشتباه است، مردمی که توانستند هشت سال دفاع مقدس را تحمل کنند.

رییسی ادامه داد: ما اگر همین نقدینگی که در دولت ایجاد شد را در جهت تولید استفاده می کردیم امروز بحران بیکاری نبود.

مردم تحمل فساد را ندارند / مشکل کشور نبود اقدام و عمل است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: استان اصفهان با این همه امکانات قطب کشاورزی صنعت کشاورزی و گردشگری و توریسم است اشتغال در همین استان وجود دارد، شغل میلیونی وجود دارد شما می گویید نمی شود ما می گویم می خواهیم و می شود و مشکل فقرا حل خواهد شد.

وی ادامه داد: من نکته ای به صاحب نظران بگم ما دولتی می خواهیم که دولت سلامت باشید، می توانیم چهره جامعه را عوض کنیم فقر را از جامعه بزداییم.

مشکل ما نبود اقدام و عمل است، مردم می گویند دوره حرف درمانی گذشته است.

رییسی اضافه کرد: ما با همه دولت ها تعامل خواهیم داشت با حفظ عزت ما ارتباط دانشگاه و علم و سیاست را ضروری می دانیم.

دیپلماسی فعال اینکه بازار صادرات برای کشاورزی ایجاد کند ولی کشاورز ما در استان اصفهان به خاظر ضعف در مدیریت دست وپنجه نرم می کند.

مشکل کشور کمبود منابع و نیروی انسانی نیست ضعف مدیریت اجرایی و اقتصادی است.

وی گفت: مردم حقی که دارند این است که سفره اش کوچک نشود حق زنان اینکه ازکرامت برخوردار باشند حق هنرمند این است که دغدغه برایش ایجاد نشود تمام آنچه که از خلاقیت هست فراهم شود.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: ما معتقدیم امکان ایجاد سامانه جامع اطلاعاتی وجود دارد که تسهیلات بانکی و واردات صادرات پشت ویترین بیاورد چرا محرمانگی، ما در دولت کار و کرامت تجارت نمی کنیم ما با وزیر تاجر موافق نیستیم،به مردم باید نِگاه با کرامت داشت.

دولت باید به مردم گزارش بدهد مردم اعتماد حاصل شود اعلام بدون اقدام برای مردم اعتماد آور نیست.

رییسی گفت: من از آقای قالیباف برادر عزیزم که با زمان شناسی این گونه انصراف دادند تشکر می کنم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 815

آخرین خبر