پخش زنده

اخبار انتخابات

قالیباف: کار دولت حرف ۲۹ اردیبهشت تمام می‌شود

محمدباقر قالیباف در همایش ده‌ها هزار نفری مردم در مصلی تهران گفت: مردم ۲۹ اردیبهشت با حضور پرشور در انتخابات، دولت بی‌تدبیر و خسته کنونی را با رای خود کنار می‌زند و تکلیف ۴ درصدی‌ها را روشن می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، قالیباف در مصلی تهران افزود: امروز هم شما مردم تهران با حضورتان در مصلی برای نظام و انقلاب و اسلام افتخار آفریدید.

وی گفت: ما در 12 فروردین 58 امام بزرگوارمان فرمودند که عید ملی ما روزی است که نظام مقدس انقلاب اسلامی تثبیت شده باشد همه باهم عهد کردیم که با ظلم مبارزه کنیم در خدمت مردم باشیم و در راه پیشرفت و رشد کشورمان تلاش کنیم.

قالیباف افزود: متاسفانه قرار بود کسانی که در مسند قدرت می آیند مردم و مخصوصا محرومان را ببینند اما ندیدند و از دور خارج کردند.

وی گفت: قرار نبود در سرزمین و کشور غنی و ثروتمند ایران مردم را روز به روز فقیرتر کنند و بیکاری و رکود را در جامعه گسترش دهند.

قالیباف افزود: قرار ما این نبود که وعده بدهند و عمل نکنند؛ قرار ما این نبود که در چشم مردم نگاه کنند و دروغ بگویند.

وی گفت: دولت امروز دولتی است که به مردم و 96 درصدی ها سختگیری می کند و برای 4 درصدی ها فرش قرمز می گستراند.

قالیباف افزود: ما دولت 4 درصدی و ناکارآمد نمی خواهیم ما در روزهای حساس و سرنوشت ساز به این نتیجه رسیدیم که برای بازگشت به خط امام و شهدا و پایان دادن به دولت 4 درصدی ها این تصمیم را بگیریم تا از دوست بزرگواری که 40 سال سابقه دوستی و رفاقت با او دارم حمایت کنم.

وی گفت: امروز همه مردم ما و همه ملت با سلایق مختلف دست به دست هم دادیم تا وضع موجود را تغییر دهیم تا اعلام کنیم دولت حرف، دولت شعار و دولت 4 درصدی نمی خواهیم.

قالیباف افزود: امروز روز بزرگی برای جبهه نیروهای انقلاب است زیرا ما وحدت کلامی را به وحدت عملی تبدیل کرده ایم.

وی خطاب به جمعیت سرشار موجود در مصلی امام خمینی(ره) گفت: اینکه وحدت کلامی به وحدت عملی تبدیل شود یک شرط لازم و اساسی است اما من از شما ملت عزیز خواهشی دارم که این وحدت عملی را که شرط لازم است اما کافی نیست تلاش کنیم در سه روز باقیمانده هر یک از ما در هر کوی و برزن 96 درصد مردم را پای صندوق های اخذ رای بیاوریم و به دولت 4 درصدی ها پایان دهیم.

قالیباف ادامه داد: 3 روز دیگر به پای صندوق های رای خواهیم رفت و با انتخاب دولت کار و کرامت به دولت 4 درصدی ها پایان و نشان خواهیم داد در این کشور که دارای ظرفیت های متعددی است هم می شود و هم می توان کار کرد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 461

آخرین خبر