پخش زنده

اخبار انتخابات

بزرگترین عامل بازدارنده دربرابر تهدیدات دشمنان حضور حداکثری مردم درانتخابات است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سخنانی در جمع کارکنان وزارت دفاع با تبیین ضرورت حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت تصریح کرد: بزرگترین عامل بازدارنده در برابر تهدید نظام سلطه ، حضور حداکثری مردم است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ سردار دهقان افزود: حماسه حضور مردم در پای صندوق های رای در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه تضمین کننده حیات و بقای انقلاب اسلامی است و استمرار بخش پیشرفت ، عزت و سربلندی ایران اسلامی خواهد بود.
وی با اشاره به شرایط حساس و پیچیده منطقه و توطئه های خطرناکی که آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود برای تداوم بحران ، جنگ و خون ریزی در منطقه در قالب ناتوی عربی طراحی کرده است گفت: با نمایش اتحاد، انسجام و قدرت ملی در انتخابات پیش رو قادر خواهیم بود این توطئه شرارت آمیز را خنثی و پشت سر بگذاریم.
سردار دهقان با تاکید بر برگزاری انتخابات در محیطی پرشور و نشاط توام با نظم و امنیت کامل اظهار داشت: آحاد مردم، جریانات ، احزاب و سلایق سیاسی ودست اندرکاران برگزاری انتخابات با رعایت در قانون و احترام به نظرات، دیدگاه ها و سلایق طرف مقابل، زمینه انتخاباتی با شکوه و حماسی را فراهم کنند.
وزیر دفاع گفت: بی تردید حماسه مردم در 29 اردیبهشت ماه پشتوانه ای بزرگ و مستحکم برای نیروهای مسلح در دفاع از حریم دین و میهن خواهد بود و روحیه ای مضاعف به آنان خواهد بخشید.
سردار دهقان افزود: از فردای انتخابات و مشخص شدن رئیس جمهور منتخب باید همه با هم با وحدت و انسجام دست در دست یکدیگر با اقدامات جهادی و جهشی تلاش کنیم تا با سرعت به سمت اهداف پیش بینی شده در سند چشم انداز برنامه بیست ساله کشور و افق 1404 گام برداشته آنها را یکی پس از دیگری محقق نماییم.
وزیر دفاع گفت: رجاء واثق دارم که ملت بزرگ ایران این بار نیز با حضور میلیونی خود حماسه ای بزرگتر و باشکوه تر خلق خواهند کرد و با حضور بی نظیر خود قلب رهبری معظم انقلاب اسلامی و ارواح مطهر حضرت امام( ره) و شهیدان را شاد و مسرور و دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی را مایوس خواهند کرد.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 617

آخرین خبر