پخش زنده

اخبار انتخابات

گزارش همایش حامیان رئیسی در مصلی تهران

همایش حامیان رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مصلی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان همایش حامیان سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مصلی تهران برگزار شد.

در این مراسم، محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، محمدرضا باهنر، غلامعلى حدادعادل، نادر طالب زاده، مهدی چمران و شخصیت های دیگر سیاسی حضور یافتند.

رئیسی: با قطع دست فاسدان از بیت المال شغل هم ایجاد می‌شود/ از كجا پول اورديد كه شب انتخابات افرادى كه يارانه شان قطع شده بود مجددا يارانه شان را واريز كرديد
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۲
ابراهیم رئيسى در جمع حاميانش در مصلى تهران امروز 26 اردیبهشت ماه اظهار داشت: آنچه در مسئله كارامدى ضرورت دارد حضور نيروهاى كارامد است تا به مردم اقدام و عمل نشان دهند.

وی افزود: بايد مردم حس كنند كه حرف ها در زندگيشان تحقق یافته است و دولت كار و كرامت دولتى با برنامه همراه با مردان و زنان اجرايی است.

رئیسی گفت: از برادر مجاهد و ايثارگر قاليباف تشكر ميكنم كه در يك زمان حساس تصميمى گرفتند نا جبهه انقلابى جبهه اى متحد باشد.

همایش حامیان رئیسی در مصلی تهران برگزار شد+ تصاویر
قالیباف: قرار نبود افرادى بر مسند كار بيايند كه به فكر محرومان نباشند/دولت ٤ درصدى نمي‌خواهيم
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۴
محمدباقر قاليباف شهردار تهران در همايش حاميان رئيسى كه عصر امروز در مصلى امام خمينى (ره) برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامى ما مديون مردمى است كه هميشه در صحنه حضور دارند.

شهردار تهران تصريح كرد: اين مردم هم در ١٥ خرداد ٤٢، هم در ٢٢ بهمن ٥٧ و هم در دوران دفاع مقدس حضور داشتند و امروز هم به عنوان شهيد مدافع حرم حضور دارند اما تجلى اين حضور در صحنه انتخابات است و اين مردم با حضور خود در اين عرصه هميشه افتخار افريدند.

وى با اشاره به حضور انبوه امروز مردم در مصلى ادامه داد: مردم حزب الله تهران امروز افتخارى ديگر افريدند. همان گونه در ١٢ فروردين ٥٨ امام راحل فرمودند عيد واقعى ما روزى است كه نظامى اسلامى به تصويب برسد، از همان روز با هم عهد كرديم در خدمت مردم و پيشرفت كشور باشيم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 743

آخرین خبر