پخش زنده

اخبار انتخابات

تجمع هواداران مردمی رئیسی عصر امروز در مشهد برگزار می‌شود

سخنگوی ستاد حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تاکید کرد: اجتماع عظیم مردمی در مشهد ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز در میدان شهدا برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما علی غلامی افزود: محدوده برگزاری مراسم امروز در میدان شهدای مشهد آماده سازی و محصور شده و مطابق قانون برگزاری مراسم در فضای محصور قانونی و مجاز است.

وی اضافه کرد: بر اساس نص صریح قانون، فرمانداری مشهد موظف به همکاری و تامین امنیت این مراسم است.

غلامی گفت : دستگاه‌های مسئول و وزارت کشور را به برخورد بی طرفانه و عدم جانبداری از یک کاندیدای خاص توصیه می‌کنم، همین مکانی که امروز آقای روحانی در آن برنامه انتخاباتی خواهد داشت ، قبلاً مورد تقاضای ستاد انتخاباتی آقای رئیسی بود که آقایان به بهانه نبود امنیت بنا و سازه، با آن مخالفت کرده بودند.

وی تصریح کرد: پس از موج عظیمی که در سراسر کشور از جمله تهران، اصفهان و ... در حمایت از سید مظلومان ایجاد شده، مردم مشهد امروز با حضور پرشور خود در میدان شهدا حماسه ای تاریخی خلق خواهند کرد.

برای خواننده همایش روحانی در مشهد بلیط هم می گیریم
به دنبال ادعای خواننده حامی روحانی مبنی بر عدم اجازه به او برای حضور در مشهد و اجرای کنسرت در مراسم سخنرانی روحانی، یکی از مسئولان ستاد رئیسی اعلام کرد: اگر ستاد آقای روحانی به دلیل هراس از استقبال کمرنگ مردم مشهد دنبال بهانه جویی می گردد، حرف دیگری است اما بررسی های ما نشان می دهد که هیچ مقام اجرایی و امنیتی و قضایی در استان خراسان رضوی و مشهد مخالفتی با حضور این خواننده نکرده است.

وی تصریح کرد: ما به عنوان ستاد آقای دکتر رئیسی حاضریم برای این خواننده محترم بلیط رفت و برگشت تهران - مشهد بگیریم و با عزت و احترام به محل برگزاری سخنرانی آقای روحانی در مشهد هم ببریم تا برای آقای روحانی، مسئولان دولتی و دانش آموزان دبستانی اجرای کنسرت کنند.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 869

آخرین خبر