پخش زنده

اخبار انتخابات

مباحث اجتماعی را نباید با گرایش های سیاسی همراه کرد

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مباحث اجتماعی را نباید با گرایشات سیاسی همراه کرد، مردم مشکل مسکن دارند جوانان منتظر ازدواج و بیکاران منتظرکارند، با مطرح کردن مسائل فرعی کار به جایی نمی رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی با بیان ارزیابی خود از نخستین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری افزود: برنامه بنده این است که یک تحول ایجاد کنیم یکی از دلایلی که باید در کشور تحول ایجاد کنیم همین دعواهای اینگونه است.
رئیسی افزود: مردم منتظر ازدواج و مسکن و امکانات در کشور هستند و حتما باید مسئله ازدواج و اشتغال دور از این مسائل که چه کسی طرفدار چه گروهی است و این بگو مگوها، باید حل شود.
وی گفت: فراتر از این مباحث، ماموریتی که من برای خودم از طرف ملت احساس می کنم درباره دولت آن است که بدور از همه بازی های سیاسی و بگو مگو ها تحولی در کشور ایجاد تا مشکلات مردم حل شود و سفره و معیشت مردم رونق بگیرد.
رئیسی افزود: این لزوم حضور امثال من را بیشتر افزایش می دهد که باید فراتر از این مباحث برای ساماندهی وضعیت اقتصادی کشور که بخشی از آن مربوط به بیکاری و بخش دیگر ان مربوط سامان دادن اشتغال مردم است دنبال کنیم و انشاء الله خداوند توفیق دهد گام هایی که در این رابطه بر می داریم در جهت گره گشایی از مشکلات مردم باشد.
نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که ارزیابی تان از اظهارات خود در مناظره چیست گفت: آنچه تشخیص دادم گفتم و فکر می کنم آنچه بر زبانم جاری شد دغدغه های مردم عزیزمان بود چرا که با مردم ارتباط دارم و می دانم که دغدغه های آنان در حوزه های مختلف چه چیزی است و این توجه و نظر مردم است که چگونه بیندیشند و رای دهند چون میزان رای ملت است.
رئیسی گفت: طبیعتا دولت بعد از چهار سال مسئولیت باید نسبت به آنچه از اختیارات و ماموریت هایش داشته پاسخگو باشد و این باید یک پایه اساسی باشد، فضای بحث و مباحث مطروحه در این مناظره از جهت اینکه این موضوع را برای مردم روشن کند بسیار مفید بود.

آمار بازدید خبر: 460

آخرین خبر