پخش زنده

اخبار انتخابات

هاشمی طبا: همه باید تابع قانون باشیم

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت :برنده و بازنده انتخابات ریاست جمهوری باید تابع قانون باشند .

سید مصطفی هاشمی طباء در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : در درجه اول بعنوان اعلام امادی برای خدمتی ماندگار به کشور با هدف ایران من شرایط زیست گاهی کشور را دیدم که در وضعیت نامناسبی است زمین های کشاورزی رودخانه دریاچه ها اب های زیرزمینی شرایط خوبی ندارند .
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد : زیست محیط کشور ما به یک بیماری داخلی مثل سرطان ابتلا پیدا کرده است .
هاشمی طبا گفت : احساس کردم پول ها و وجوهی که بصورت عام و مساوی تقسیم می شود می تواند زندگی محرومان را تامین کند در حالیکه به این طریق در حال به هدر رفتن است .
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود :با توجه به اقتصاد مقاومتی و تلاش های انجام شده نظر به اینکه امر تولید وابسته به فروش کالاست اما با توجه به اتوماسیون نمی تواند متضمن اشتغال باشد باید بر توریسم و اشتغال ان تمرکز کرد .
هاشمی طبا گفت : با هدف درمان بیماری که زیست محیط به ان مبتلا شده است و ایجاد اشتغال به یک کارگاه بزرگ عام تبدیل شود و مردم با روحیه دفاع مقدس کار را در کشور انجام دهند و مدیران کشور هم با همین روحیه به اصلاح بپردازند به میدان امدم.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت :پیامبر ما اخلاق مدار بوده است اگر ما اخلاق را ازدست بدهیم دین و همه چیز را ازدست دادیم نمی توانیم ادعا کنیم که مسلمان هستیم و ا زاخلاق پیامبر پیروی نکنیم اما اعتقاد دارم کسانیکه تایید صلاحیت شدند باید حرمت شورای نگهبان را درباره دیگران نگه دارند کسی نباید صلاحیت انها را زیر سوال ببرد و برخورد شخصی کند اگر روی سیاست ها و عملکردها برخورد می شد بهتر بود که متاسفانه کاندیداها به ان عمل نکردند .
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد : قران می گوید چرا حرفی می زنید که نمی توانید عمل کنید اینکه می گویید می توانم باید راهکار داشته باشید دلیل و برهان داشته باشید برخی از کاندیداها برای بزرگنمایی و تبلیغ ادعاهایی کردند که هیچ دلیل و برهانی ندارند .
هاشمی طبا گفت : اگر کسی با یک دورنمایی وارد شد نتوانست این کار را بکند متواضعانه بگوید نتوانستم متاسفانه برخی اینکار را نمی کنند و با ایجاد یک حادثه ناتوانی خود را می پوشانند.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود : در مسایل اقتصادی و اجرایی عدد و رقم و دلایل مشروح وجود دارد وعده هایی که در جهت رای گرفتن داده می شود مردود است .
هاشمی طبا گفت : باید مسایل مملکت تحلیل می شد با اعداد ارقام صحبت می شد البته من به روش خود مشکلات را بیان کردم اما متاسفانه برخی دیگر مسایل شخصی را و درگیری شخصی را مطرح کردند که شایسته نیست چرا که شورای نگهبان صلاحیت انها را اعلام کرده بود و نباید به این رای بی توجهی می شد .
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد : تامین کنندگان منابع مالی و حامیان نامزدها درصورت رسیدن انها به رئیس جمهوری چشم داشت خواهند داشت این منابع اگر روشن شود چه کسانی چقدر کمک کردند و این پول صرف چه کاری شده است باید رصد کرد .
هاشمی طبا گفت : منتخب مردم اولین وظیفه اش عمل به قانون است رئیس جمهوری داشتیم که گفت من برنامه 5 ساله پنجم را خمیر کردم حضرت امام خمینی (ره) به فردی که گفت من به قانون عمل نمی کنم گفتند قانون تو را قبول ندارد بنابراین باید به قوانین موجود احترام گذاشت و براساس ان عمل کرد دیگرانی هم که منتخب نشدند باید همکاری کنند در چارچوب قانون .
هاشمی طبا گفت : ما همه برای ایران کار می کنیم باید به قانون تمکین کرد و همه به رای مردم احترام بگذارند .
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد :از مردم می خواهم همه شرکت کنند مانند گذشته من هم انصراف ندادم و نمی دهم رای من اقای روحانی است و از همه می خواهم به روحانی رای دهند .
هاشمی طبا ابراز محبت مردم را در این فاصله از خاطرات خوب برشمرد و گفت : فردی در پارکی کنار من امد و گفت فرزندان من به دلیل سخنان نامناسب کاندیداها و القا اینکه جمهوری اسلامی برای انها کاری نکرده است ضد انقلاب شده اند این از بدترین خاطرات من در این چند روز بوده است .
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 1459

آخرین خبر