پخش زنده

اخبار انتخابات

پایان فرصت تبلیغاتی نامزدها در رسانه‌ها

فرصت تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها از جمله مطبوعات امروز به پایان می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، برنامه‌های زنده و ضبط شده نامزدهای دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما از ششم اردیبهشت‌ ماه آغاز شده بود که امروز (۲۷ اردیبهشت‌ ماه) به پایان می‌رسد.

همچنین با به پایان رسیدن فرصت تبلیغات انتخاباتی نامزدها و به پایان رسیدن سفرهای استانی و گردهمایی‌های هر یک از کاندیداها، فرصت تبلیغات روزنامه‌های ارگانی نیز که تاکنون از نامزدهای مورد نظرشان حمایت می‌کردند، به پایان می‌رسد.

در مجموع فرصت تبلیغاتی هر یک از کاندیداها در صداوسیما ۱۱۱۰ دقیقه برنامه (۵۵۵ دقیقه برنامه رادیویی و ۵۵۵ دقیقه برنامه تلویزیونی) بود که با اضافه کردن این رقم به مناظره‌ها در مجموع ۱۴۷۰ دقیقه برنامه برای هر یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.

بر این اساس، طبق جدول پخش برنامه تبلیغاتی نامزدها، امروز چهارشنبه (۲۷ اردیبهشت‌ ماه) برنامه‌های تبلیغاتی مصطفی هاشمی‌ طبا، حسن روحانی، سید ابراهیم رئیسی و سید مصطفی آقامیرسلیم به روی آنتن شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی می‌رود.

حسن روحانی در برنامه «پاسخ به سوال جوانان» سخن می‌گوید. این برنامه ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه از شبکه «سه سیما» پخش می‌شود. همچنین گفت‌وگوی ویژه خبری مصطفی آقا میرسلیم ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه به روی آنتن شبکه «دوسیما» می‌رود. این برنامه همزمان از رادیو «ایران» هم پخش می‌شود.

شبکه «چهار سیما» برنامه «پاسخ هر نامزد به سه کارشناس» را با حضور ابراهیم رئیسی ساعت ۱۸ به روی آنتن می‌برد.

مصطفی هاشمی‌طبا در برنامه «پاسخ هر نامزد به سه کارشناس» سخن می‌گوید. این برنامه ساعت ۱۷ از شبکه «چهار سیما» پخش می‌شود.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 1116

آخرین خبر