پخش زنده

اخبار انتخابات

پیام تبریک رئیس جمهور سوریه به آقای روحانی

رئیس جمهوری عربی سوریه پیروزی آقای حسن روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، آقای بشار اسد امروز پیام تبریک خود را برای آقای حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران به مناسبت پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ارسال کرد.

رئیس جمهوری عربی سوریه در پیام خود به آقای روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: روند انتخابات ریاست جمهوری در کشور برادر شما که به جهانیان الگویی از احترام، انضباط، وابستگی و دلبستگی به کشور متحد ارائه داد، با توجه و اهتمام وافر پیگیری نمودیم که استفاده از این حق با روحیه بالا از دموکراسی و احساس مسئولیت انجام گرفت.

اینجانب ضمن تقدیم تبریکات صمیمانه خود به جنابعالی به مناسبت پیروزی مجدد در سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران و اعتماد مردم ایران به جنابعالی و انتخاب شما که برای ادامه مسیر تحکیم بخشی به جایگاه و نقش آفرینی ایران در منطقه و جهان است، تبریک می گویم.

آقای بشار اسد ادامه داد: اینجانب به نام مردم سوریه و به نام شخص خود والاترین مراتب تبریک و تهنیت تقدیم جنابعالی می نمایم و مشتاقانه منتظر ادامه تلاش با جنابعالی در راستای تحکیم بخشیدن به روابط فی ما بین دو کشور و دو ملتمان می باشم.

همانطور که با چالش های مشترک در خلال دهه های گذشته مواجه بودیم این همکاری مشترک در راستای برقراری امنیت و ثبات در دو کشورمان و کل جهان بوده است. کما اینکه این همکاری ثابت نموده است اقتدار و شکست ناپذیری دو کشورمان در سایه همکاری و هماهنگی در راستای خیر دو کشور، منطقه و جهان می باشد، افزایش یافته است.

آقای بشار اسد در پایان پیام خود تصریح کرد: باری دیگر این پیروزی را به شما جناب رئیس جمهور تبریک گفته و برای جنابعالی و ملت دوست ایران پیروزی، عزت و سربلندی روز افزون آرزومندم.
https://t.me/iribentekhabat
http://www.irib.ir/entekhabat

آمار بازدید خبر: 2809

آخرین خبر