پخش زنده

اخبار انتخابات

باید به محرومان برسیم

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که باید به محرومان برسیم گفت: برای رفع محرومیت در درجه اول باید به صورت ضربتی به معیشت محرومان بپردازیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، میرسلیم روز یکشنبه هنگام ورود به استودیوی صدا برای ضبط برنامه های انتخاباتی در جمع خبرنگاران افزود: توجه به محرومان لازم و ضروری است و خوشبختانه در 38 سال گذشته فرصت هایی پیدا کردیم برای رسیدگی به محرومان و می دانیم چگونه باید این مشکلات را حل کنیم.

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: علاوه بر حل مشکل معیشت باید به شخصیت محرومان ارزش قائل شویم تا محرومان به خودشان اتکا کنند و به این ترتیب محرومیت را در کشور بزداییم.

میرسلیم افزود: تبعیض فراوان بین گروه های اجتماعی یکی از مشکلات برای استقرار عدالت اجتماعی و این اختلاف طبقاتی بسیار خطرناک است و قابل قبول نیست.

وی گفت: چنین چیزی شایسته کشور ما نیست و باید به محرومان برسیم و بعدا با وضع مالیات برای ثروت های هنگفت سعی کنیم اختلاف طبقاتی را از بین ببریم.

میرسلیم افزود: تامین شغل مناسب از برنامه هایی است که بایستی در میان مدت انجام دهیم.

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در خصوص تعیین کابینه گفت: 80 میلیون ایرانی کمک کننده برای تشکیل کابینه هستند و اعتقاد داریم هیئت وزیران باید مورد اعتماد مردم باشند.

آمار بازدید خبر: 461

آخرین خبر