اخبار رسانه

شنبه ها همراه با رادیو تهران

برنامه طنز «تو شنبه ها» كار جديد شبكه راديويي تهران است كه در قالب نمايشي ،جمعه ها فضاي شاد و مفرحي را براي مخاطبان ايجاد مي كند.

به گزارش سازمان صدا و سیما؛ برنامه "توشنبه " با هدف رضايتمندي از زندگي و ايجاد نشاط در جامعه از شبكه راديويي تهران با شنوندگان همراه مي شود. براي اين برنامه يك محله، دو همسايه و يك قهوه چي كه در فواصل برنامه ظاهر مي شوند، طراحي شده است.
برنامه در استوديو ، در طرح يك محله اجرا مي شود كه يك پيشخوان الكترونيكي دارد، با يك باجه تلفن خارج از كشور، كه چرخاننده اين پيشخوان در مواقع خاص، باجه تلفن را در اختيار اهالي محل مي گذارد. اهالي محل در بخش هاي آيتميك نقش آفريني و اهالي محل از اپليكيشن دلگرام استفاده مي كنند و يك گروه هم محله اي سلام تشكيل داده اند.
همچنين يكي از همسايه ها گوينده راديو شده و شخصيتي جدي، مصمم و منطقي دارد. قهوه چي مرد دنيا ديده اي است كه در بازار يك قهوه خانه كوچك دارد و نقشش در محله ريش سپيدي است و قند و شكر محافل دورهمي محله است.
يكي از بخش هاي اين برنامه "فلافل سراي غلام بيروتي" نام دارد، فلافل فروش محله مردي شاد و با خاطراتش زندگي مي كند. "سبزي فروشي عمه منظر" زني چهل ساله كه با پاك كردن و فروش سبزي، ترشي و مربا و...گذران زندگي مي كند، زني مطلع و خوش لحن كه با مشتريان درباره مسائل مختلف جامعه صحبت مي كند و حواسش به اهالي محل است كه سفره هايشان خالي نباشد.
"كتابفروشي قديمي محله" تبديل به محفل جوانان طنز پرداز محله هاي مختلف شده است، نويسنده هاي طنز در اين كتابفروشي معرفي و در پويش كتابخواني به شنوندگان كتاب اهدا خواهد شد. "ديگه چه خبر" از ديگر آيتم هاي اين برنامه است كه به مرور اخبار محلات مختلف تهران اختصاص دارد.
برنامه "توشنبه " كاري از گروه سرگرمي و تفريحات شبكه راديويي تهران است كه جمعه ها از ساعت 18 تا 19:40دقيقه روي آنتن مي رود.

آمار بازدید خبر: 686

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات