اخبار رسانه

متن های ما، دیوار به دیوار سریال جلو می رود

نويسنده «ديوار به ديوار» بيان كرد كه متن اين كار نفس به نفس و ديوار به ديوار با ساخت سريال جلو مي رود.

خشايار الوند در گفت و گو با خبرگزاري مهر درباره نگارش فيلم نامه «ديوار به ديوار» كه هم زمان با سريال جلو مي رود، گفت: متن ما هم ديوار به ديوار سريال جلو مي رود و حتي گاهي متن را كه تمام مي كنم همان روز به ضبط و تصويربرداري مي رسد.
وي ادامه داد: طبيعت سريال هايي مشابه «ديوار به ديوار» همين است كه ما نفس به نفس متن جلو مي رويم با اين حال يك دليل اين كار هم وسواسي است كه درباره متن وجود دارد.
نويسنده سريال «پايتخت» درباره حضور گوهر خيرانديش در ادامه سريال «ديوار به ديوار» اظهار كرد: به دليل مساله اي كه براي پاي وي به وجود آمد ما چند روزي سكانس هاي اين بازيگر را نگرفتيم و قرار است ادامه حضور او به اين شكل باشد كه با پاي گچ گرفته به سريال بيايد و در كار هم پاي شخصيت مهري مي شكند.
خوشبختانه او هم كار را دوست دارد و هم بازيگر باغيرتي است و دوست داشت روز گذشته 29 فروردين با عصا هم كه شده سر كار بيايد.
وي در پايان درباره زمان اتمام نگارش فيلم نامه توضيح داد: همانطور كه گفته شد چنين كارهايي هم زمان پيش مي رود. ما در زمان ساخت شب هاي برره صبح متن مي نوشتيم و شب آن را پخش مي كرديم. اكنون هم فكر مي كنم نگارش متن فيلم نامه «ديوار به ديوار» تا يك هفته مانده به قسمت پاياني به اتمام برسد.
سريال «ديوار به ديوار» به كارگرداني سامان مقدم اين شب ها از شبكه سه سيما روي آنتن مي رود و بازيگراني چون اشپيتيم آرفي، فرهاد آييش، ويشكا آسايش، همايون ارشادي، ياسمينا باهر، رويا تيموريان، پژمان جمشيدي، گوهر خيرانديش، حسن زارعي، علي شادمان، مجيد شهرياري، آزاده صمدي، مهسا طهماسبي، جواد عسگري، شمسي فضل اللهي، رضا ناجي، سام نوري، مهوش وقاري و... بازي مي كنند.

آمار بازدید خبر: 731

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات