اخبار رسانه

شبکه مستند 6 جایزه از جشنواره سینما حقیقت کسب کرد

شبكه مستند سيما با دريافت 6 جايزه در جشنواره سينما حقيقت حضوري درخشان داشت .

به گزارش روابط عمومي شبكه مستند سيما، مراسم اختتاميه دهمين جشنواره بين المللي سينما حقيقت شب گذشته در تالار انديشه حوزه هنري برگزار و شبكه مستند موفق شد با جوايز مختلفي كه هيئت داوران به دو اثر «آوانتاژ» و «آبي كمرنگ» اهدا كرد، 6 عنوان برتر را در اين مراسم از آن خود كند.
تنديس شهيد آويني در بخش مستند بلند به آرش لاهوتي براي «آبي كمرنگ» رسيد و اين فيلم همچنين در بخش بين الملل نيز ديپلم افتخار دريافت كرد.
در بخش مسابقه ملي، جايزه بهترين صدا به آرش قاسمي براي «آوانتاژ» اهدا شد و آرش لاهوتي نيز جايزه بهترين تدوينگر را به عنوان سومين جايزه «آبي كم رنگ» از آن خود كرد.
جايزه بهترين موسيقي متن به صبا ندايي براي «آوانتاژ» رسيد و كارگردان اين اثر يعني محمد كارت جايزه بهترين كارگرداني مستند بلند را نيز براي اين فيلم دريافت كرد.
همچنين دراين مراسم ديپلم افتخار و نشان شبكه مستند به «بزم رزم» به كارگرداني سيد وحيد حسيني تعلق گرفت.
شبكه مستند كه در طول برگزاري جشنواره سينما حقيقت، ويژه برنامه اي را به اين مناسبت پخش كرد، دوشنبه 22 آذر، نيز از ساعت 20:30 آخرين قسمت از اين ويژه برنامه را پخش مي كند، كه در آن با سيد سليم غفوري مدير شبكه مستند، مستندسازان و مديران سينمايي گفت و گو شده و به مدت 40 دقيقه پخش مي شود.

اين برنامه سه شنبه 23 آذر ماه ساعت 13:15 بازپخش مي شود.

آمار بازدید خبر: 2275

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات