اخبار رسانه

ویژه برنامه «باز برای وطنم» در رادیو سلامت

ویژه برنامه «باز برای وطنم» شبکه رادیو سلامت، جمعه ـ ۲۹ اردیبهشت ماه، از ساعت ۸ صبح تا پایان زمان رأی گیری تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

ویژه برنامه «باز برای وطنم» از شبکه رادیو سلامت، جمعه ـ ۲۹ اردیبهشت ماه، از ساعت ۸ صبح تا پایان زمان رأی گیری به منظور دعوت مردم به حضور گسترده و با شکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.
ویژه برنامه «باز برای وطنم» از ساعت ۸ تا ۱۲ به تهیه كنندگی «سیما غفاری» و گویندگی «ندا خواجه نوری» و «رضا شجاعی» كاری از گروه اجتماعی با حضور كارشناسان به موضوع «ترغیب برای شركت حداكثری» خواهد پرداخت.
ویژه برنامه «باز برای وطنم» از ساعت ۱۲ تا ۱۶ به تهیه كنندگی «نازیلا نظمی» و گویندگی «سیما رستگاران» كاری از گروه خانواده با حضور كارشناسان و بخشهای گزارشی به موضوع «من و خانواده ام رأی می دهیم چون ...» می پردازد.
از ساعت ۱۶ الی ۲۰ این ویژه برنامه به تهیه كنندگی «شهرام زین العابدین» و گویندگی «مسعود خواجه وند» و «فیروزه آدابی» از گروه بهداشت روان رادیو سلامت به منظور تهیج و نشاط اجتماعی با موضوع «نشاط اجتماعی» تقدیم مخاطبان می شود. سالار عقیلی، خواننده؛ ساناز سماواتی، هنرپیشه؛ دكتر امیدی و دكتر فربد فدایی، روانشناس؛ دكتر عارفی، متخصص قلب و پزشك امام؛ دكتر صفاری نیا، روانشناس اجتماعی، و دكتر نعمت خلیفه استاد دانشگاه و مربی تیم ملی از جمله كارشناسان و مهمانان ویژه برنامه «باز برای وطنم» است كه حضور شنوندهای رای اولی در برنامه، نمایش، مسابقه، گزارش های متنوع و مختلف از سطح شهر و شهرستانهای مختلف و صندوق ارا و وزارت كشور از جمله بخش های این برنامه انتخاباتی است.
ویژه برنامه «باز برای وطنم» از ساعت ۲۰ تا پایان زمان رای گیری به تهیه كنندگی «حسین فنایی» و گویندگی «علی مهنام فر» كاری از گروه تغذیه و سلامت به منظور ایجاد فضای شاد و مهیج برای شنوندگان و با بخشهایی همچون اطلاع رسانی درباره انتخابات شامل آخرین اطلاعیه ها، گزارش از حضور مردمی، تلفن و پیامک شنوندگان، پخش سخنان تعدادی از کارشناسان حوزه تغذیه، سخنان بزرگان جامعه، موسیقی و ترانه از موج اف . ام ردبف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم مخاطبان رادیو سلامت می شود.

آمار بازدید خبر: 1971

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

 • توضیحات:
 • نام ونام خانوادگی:
  ایمیل:
 • کد امنیتی:

نظرات

   • مهدی زارع
    چهارشنبه, 27 اردیبهشت 1396  13:14
   • سلام لطفا از استاد علی عسکری سوال بفرمایید چرا کناره گیری آقای قالیباف به نفع آقای رییسی رو به صورت ویژه در چندین شبکه و به صورت زیر نویس در سریالهای معروف اعلام کردید ولی کناره گیری اقای جهانگیری رو به نفع اقای روحانی نه؟ ایا باید پذیرفت صدا وسیما میلیست ونه ملی؟