اخبار رسانه

درهای تلویزیون به روی کلاه قرمزی باز است

مدير شبكه دو سيما ضمن اعلام خبر ساخت سري سوم مجموعه «محله گل و بلبل» براي پخش در ايام زمستان، از پيگيري‌هاي جديد تلويزيون براي بازگشت مجموعه «كلاه قرمزي»‌ خبر داد.

محمدرضا جعفري جلوه با بيان اينكه "هيچ زماني درهاي تلويزيون و شبكه دو سيما به روي «كلاه قرمزي»‌ بسته نبوده است"، اظهار كرد:‌ اگر مشكلاتي وجود داشته، از سوي خارج از رسانه ايجاد شده و موانعي نيست كه از سوي رسانه ملي شكل گرفته باشد، اما به هر حال احساس مي‌كنم با واقع‌بيني و نگاه حرفه‌اي‌تر، راه مي‌تواند متناسب‌تر طي شود.
وي افزود:صداوسيما و شبكه دو، خانه «كلاه قرمزي» است. كلاه قرمزي به اين مجموعه تعلق دارد و اين مجموعه هم به كلاه قرمزي تعلق خاطر دارد. سال‌هاست كه اين دو با هم اين راه را طي كرده‌اند و سرنوشت‌شان به هم گره خورده است.
جعفري جلوه سپس با بيان اينكه پيگيري‌هايي براي بازگشت كلاه قرمزي به تلويزيون صورت گرفته است،‌ اظهار كرد: اميدواريم با درايت و نگاه منصفانه‌تري اين راه طي شود؛ چون «كلاه قرمزي» به تلويزيون و شبكه دو تعلق دارد.
مدير شبكه دو سيما درباره‌ حاشيه‌هاي توقف مجموعه «محله گل و بلبل» ‌به دليل آنچه مشكل مالي عنوان مي‌شود، اظهار كرد: برنامه «عمو پورنگ» مشكلي نداشته است. سري دوم اين مجموعه همچون سري اول در 90 قسمت به روي آنتن رفت و پخش شد و طبيعي است كه پس از 90 قسمت استراحتي به عوامل برنامه داده شود تا آماده‌سازي و تدارك براي سري جديد اين برنامه داشته باشند.
وي با تأكيد بر اينكه قطعا برنامه «محله گل و بلبل» ادامه‌دار خواهد بود، درباره مشكلات مالي و عدم وجود اسپانسر در حوزه برنامه‌هاي كودك، اظهار كرد: به هر حال تأمين منابع و نهايي كردن اسپانسرهايي كه در حوزه حساسي از جمله حوزه كودكان بتوانند فعال باشند، كار سهلي نيست و نياز به تلاش زيادي دارد اما اين به معني متوقف شدن كار نيست.
جعفري‌جلوه با اشاره به خداحافظي داريوش فرضيايي از مجموعه «محله گل و بلبل 2»‌ كه منجر به تداعي حاشيه توقف برنامه شده است، اظهار كرد:‌ ايشان به خاطر اينكه برنامه به پايان رسيده خداحافظي كرده است، زيرا به هر حال مجموعه رو به پايان بود، اما برخي‌ها تصور كرده بودند اين كار دچار يكسري مشكلات شده و اين خداحافظي را حمل بر مشكلات مالي دانسته بودند.
مدير شبكه دو سيما در عين حال از تدارك و برنامه‌ريزي براي سري سوم «محله گل و بلبل» در سال 96 و همراه با يكسري تغيير و تحولات در اين مجموعه خبر داد و گفت: اين تغييرات شامل لوكيشن تا فضاي دكور و حضور بازيگران جديد در مجموعه خواهد بود؛ البته بازيگران پايه در مجموعه حضور دارند، بنابراين سري سوم مجموعه «گل و بلبل» در حال تدارك و آماده‌سازي لازم است تا در زمستان بتوانيم آن را روي آنتن ببريم.

آمار بازدید خبر: 246

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات