اخبار رسانه

خون و زیتون با موضوع عملیات آزادسازی

مستند «خون و زيتون» با موضوع عمليات آزادسازي يكي از روستاهاي سوريه از اشغال تكفيري ها، شنبه 21 مرداد از شبكه افق پخش مي شود.

چند سالي است كه گروه هاي تكفيري كه در رأس همه آن ها تروريست هاي داعش قرار دارند، سوريه را جولانگاه خود كرده و دست به هر جنايتي عليه مردم مظلوم سوري مي زنند.
در اين بين نيروهاي مردمي به كمك ارتش سوريه آمده و با حمايت هاي مستشاري و معنوي ايران توانسته اند بسياري از مناطق تحت اشغال تروريست ها را آزاد كنند.
مستند «خون و زيتون» روايتگر اشغال روستاي نحلايا توسط تروريست ها و سپس آزادسازي آن است.
مصطفي آقا محمدلو، كارگردان اين مستند در مصاحبه اي عنوان كرده است سعي داشته بر هم زيستي و اتحاد ملت ‌هاي مردم سوريه، لبنان، فلسطين، عراق و ايران تاكيد كند به همين دليل در ساخت «خون و زيتون» به موضوع انتشار نور انقلاب اسلامي در منطقه و در بين مردم مسلمان توجه داشته است.
بيشتر دقايق اين مستند در استان ادلب سوريه و به ويژه شهر اريحاي ادلب و روستاي نحلايا به تصوير كشيده شده، در زمان فيلم برداري، ادلب سقوط كرده بود ولي در ادامه شاهد عمليات آزادسازي روستا خواهيم بود.
مستند «خون و زيتون» براي پخش از شبكه افق در روز شنبه 21 مرداد، ساعت 21:00 در نظر گرفته شده است و تكرار آن هم ساعت 8:30 روز بعد پخش مي شود.

آمار بازدید خبر: 60

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر