اخبار رسانه

پخش «مداد رنگی» آغاز شد

پخش برنامه تلویزیونی «مداد رنگی» تولید مرکز استانی قم از شبکه نهال آغاز شد.

پخش مجموعه «مداد رنگی» از شبکه نهال آغازی بر همکاری های آتی شبکه کودک سیما با مراکز استانی است تا بدین وسیله تولیدات فاخر استانها در عرصه کودک از محدودیت پخش خارج شده و با پخش سراسری در شبکه کودک به همه کودکان ایرانی عرضه شود.
در این راستا برنامه «مداد رنگی» که با محوریت آموزش نقاشی و سبک زندگی اسلامی همه روزه راس ساعت 16 از شبکه نهال تقدیم کودکان ایرانی می گردد را می توان به عنوان اولین نمونه نام برد.
برنامه تلویزیونی «مداد رنگی» برای نقاشی هویت و شخصیت کودکان ایرانی
محمد رضا بهروز تهیه کننده این برنامه گفت: برنامه «مداد رنگی» با بررسی روش های جدید و سبک جذاب به دنبال سبک زندگی مناسب برای کودکان و آینده سازان کشور است
وی گفت در این برنامه که در مرکز قم تولید می شود به آموزش مسایلی چون نه گفتن ، انتخاب دوست، مدیریت زمان ،مدیریت رابطه ، مدیریت محبت، وادادگی فرهنگی و فکری و جوزدگی می پردازد .
بهروز گفت یکی از نوآوری های این برنامه کمک به قصه گویی توسط کودکان است و در بخش هایی از این برنامه از کودکان خواسته می شود مطابق تصاویر طراحی شد قصه بگویند .
بهروزضمن گلایه از بی توجهه بدنه علمی کشور به حوزه کودک گفت امید وار ام با توجه سازمان صدا و سیما به کودک و نوجوان شاهد پیشرفت چشمگیر برنامه سازی در این حوزه باشیم.
لازم به ذکر است برنامه «مداد رنگی» از تولیدات برتر مراکز استانهاست که به مدت 15 سال به تهیه کنندگی مهدی نیک روش از شبکه استانی قم پخش می شد و با بررسی های صورت گرفته برای پخش از شبکه کودک سیما برگزیده شده است.

آمار بازدید خبر: 73

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر