اخبار رسانه

پخش مستند «جاذبه های آفریقای جنوبی» از شبکه افق

مستند «جاذبه های آفریقای جنوبی» در دو قسمت با موضوع ویژگی های طبیعی، فرهنگی و اجتماعی این کشور آفریقایی، طی روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.

مستند «جاذبه های آفریقای جنوبی» در دو قسمت به معرفی ویژگی های جذاب و زیبای طبیعی، فرهنگی و اجتماعی این کشور در قاره سیاه اختصاص دارد کشوری با جمعیت 51 میلیونی که دارای تنوع زیستی بالا و منحصر به فردی است.
بعد سقوط حکومت نژادپرستانه آپارتاید، مردم آفریقای جنوبی سعی در دستیابی به خواسته های نلسون ماندلا داشته تا کشوری رنگین کمانی خلق کنند، کشوری که امروز بهشت گردشگران خارجی است.
این کشور با دارا بودن انواع گونه های مختلفی از شیرها، کروکودیل ها و فیل ها تنوعی بسیار گسترده که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند و علاوه بر این برگزاری جام جهانی فوتبال 2010 یکی از رخدادهایی بود که موجب شد شهرهای مهم آفریقای جنوبی، شاهد فعالیت های عمرانی بیشتری باشند.
طبیعت آفریقای جنوبی در بخش های مختلف این مستند مورد توجه قرار گرفته و علاوه بر این، به تاریخ پر فراز و نشیب این کشور هم اشاره می شود.
اریک باکوسف جین دافور و گیلز تاین تهیه کنندگان این مستند دو قسمتی هستند که طی روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته یعنی 13 و 14 آذرماه ساعت 19:30 روی آنتن شبکه افق می رود.
تکرار این مستند را می توانید روز بعد ساعت 11 از همین شبکه ببینید.

آمار بازدید خبر: 414

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر