اخبار رسانه

پخش فیلم های سینمایی و تلویزیونی ،مصادف با میلاد پیامبر اکرم (ص)و امام جعفر صادق (ع)،

روابط عمومی معاونت سیما لیست فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبكه های سیما را برای روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه 15، 16 و 17 آذرماه كه مصادف با میلاد پیامبر اكرم (ص)و امام جعفر صادق (ع)، را اعلام كرد.

اطلاعات فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن به شرح زیر است:
*************************************
شبكه یك سیما
فیلم سینمایی «ملك سلیمان» به كارگردانی شهریار بحرانی، چهارشنبه 15 آذرماه ساعت 9 از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی امین زندگانی، محمود پاك نیت و الهام حمیدی خواهید دید: خداوند به‌وسیله نشانه‌هایی به سلیمان نشان می‌دهد كه باید از شرایط سختی برای رسیدن به یك جامعه آرمانی عبور كند. اما سلیمان برای به‌دست آوردن چنین حكومتی باید جهان اجنه و شیاطین را تحت سلطه خود در آورد. در این بین فتنه‌هایی در سه شهر اورشلیم، اریحا و زبولون به نمایش در می‌آید.
*************************************
فیلم سینمایی «سرقت هنری» به كارگردانی دیوید كوپ، چهارشنبه 15 آذرماه ساعت 16 از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در پی گم شدن یك تابلوی نقاشی اثر گویا كه در لندن تحت بازسازی و مرمت قرار داشت مامور MI5 آلیستر دیویس سراغ چارلی مرسای دلال بزرگ عتیقه می‌رود. آلیستر كه از دوستان قدیمی چارلی است از او می‌خواهد كه تابلو را هر چه سریعتر پیدا كند چون همه كلكسیونرهای بزرگ دنیا در پی این تابلو هستند. چارلی مقدمات كار را فراهم می‌كند و جستجوی خود را آغاز می‌كند. چند كلكسیونر بزرگ هم با اجیر كردن ماموران خود از نقاط مختلف دنیا در پی تابلو هستند. طبق تحقیقات، چارلی پی می‌برد كه این تابلو ارزش مالی چندانی ندارد....
در این فیلم، جانی دپ، گوئینت پالترو و ایوان مك گرگور هنرنمایی كرده‌اند.
*************************************
فیلم سینمایی «مربی كارتر» به كارگردانی توماس كارتر، پنج‌شنبه 16 آذرماه ساعت 22 از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.
داستان از این قرار است كه: كن كارتر یك مربی سیاه‌پوست بسكتبال است كه بعد از بازنشسته شدن مربی سابق دبیرستانِ ریچموند، مربی تیم بسكتبال این مدرسه می‌شود. كارتر زمانی شاگرد آن دبیرستان بوده و اینك سابقه درخشانی در این رشته ورزشی دارد. او مربی بسیار سختگیر و قانونمندی است و همین رفتار موجب مخالفت از سوی بازیكنان می‌شود. او قراردادی با تك تك بازیكنان می‌بندد مبنی بر اینكه آنها موظفند به موقع سر تمرین حاضر شوند.
ساموئل ال.جكسن، ریك گونزالس و رابرت ریچارد در این فیلم هنرنمایی كرده‌اند.
*************************************
فیلم تلویزیونی «فصل شكار» به كارگردانی ایمان افشاریان، جمعه 17 آذرماه ساعت 16 از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با هنرمندی محمود پاك نیت، حبیب دهقان نسب و زهرا سعیدی خواهید دید: یارمحمد پیرمرد شكارچی است كه به همراه خانواده‌اش در اطراف كوه دنا زندگی می‌كند. پسرش مسعود به آنها خبر می‌دهد كه همسرش باردار است. یارمحمد از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شده و چشم انتظار تولد نوه‌اش است. عروسش ویار كرده و گوشت كبك می‌خواهد. یارمحمد و پسرش مسعود همه شهر را به دنبال گوشت كبك می‌گردند اما چون فصل شكار تمام شده از كبك هم خبری نیست. او تصمیم می‌گیرد بدون مجوز به كوهستان رفته و كبك شكار كند....
*************************************
شبكه دو سیما
فیلم تلویزیونی «دربست تا لواسون» به كارگردانی جواد مزد آبادی، چهارشنبه 15 آذرماه ساعت ‌‌8 صبح از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
فیلم به داستان زندگی سه پیرمرد در خانه سالمندان می‌پردازد، كه چند ماهی است بدون هیچ ملاقات كننده‌ای در آسایشگاه سالمندان هم‌اتاق هستند. حس مشترك تنهایی و انزوای این سه پیرمرد در آسایشگاه سبب می‌شود، هر سه تصمیم به فرار بگیرند....
در این فیلم مهران غفوریان، مهدی فقیه و بهوش بختیاری نقش‌آفرینی كرده‌اند.
*************************************
فیلم تلویزیونی «سفر لورین» به كارگردانی راندال استیونس، چهارشنبه 15 آذرماه ساعت ‌‌23:30 از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: مادر و دختری به‌همراه هم می‌خواهند به ساوانا سفر كنند ولی به هواپیما نمی‌رسند و مجبور می‌شوند با ماشین به آنجا سفر كنند و اتفاقات مختلفی برایشان رخ می‌دهد و در نهایت به خوبی پایان می‌یابد.
پامیلا راد، شاون كریستین و شاونی اسمیت بازیگران این فیلم هستند.
*************************************
فیلم تلویزیونی «دو ماجرا برای یك ازدواج» به كارگردانی شهرام شاه‌حسینی، پنج‌شنبه 16 آذرماه ساعت ‌‌8 صبح از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم با بازی عطا عمرانی و خاطره حاتمی روایت زوج جوانی است كه از مرحله آشنایی تا مرحله خواستگاری و عروسی گرفتار رسوم دست‌و‌پا گیری می‌شوند كه سعی دارند این موانع را برطرف كرده تا به هم برسند.
*************************************
فیلم سینمایی «پلیس بازی» به كارگردانی تیم استوری، پنج‌شنبه 16 آذرماه ساعت 23:30 از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی كوین هارت خواهیم دید: بن، نگهب

آمار بازدید خبر: 1315

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

 • توضیحات:
 • نام ونام خانوادگی:
  ایمیل:
 • کد امنیتی:

نظرات

   • agahi90.ir
    جمعه, 17 آذر 1396  20:44
   • جالب بود موفق باشید

آخرین خبر