اخبار رسانه

فیلم های تلویزیونی آخر هفته‌های آی‌فیلمی

فيلم‌هاي سينمايي «طعم شيرين خيال» و «فرزند چهارم» براي نمايش فيلم‌هاي آخر هفته كانال‌هاي انگليسي و عربي آي‌فيلم، در جدول پخش قرار گرفت.

كانال‌هاي سه‌گانه فارسي، عربي و انگليسي به ترتيب در پنجشنبه، جمعه و شنبه شب، يك فيلم سينمايي ايراني براي مخاطبانشان پخش مي‌كنند.
«فرزند چهارم» فيلمي به نويسندگي و كارگرداني وحيد موسائيان محصول سال 91 است، كه براي پخش از كانال عربي با زير نويس عربي در نظر گرفته شده است.
فيلم‌برداري‌ «فرزند چهارم» در ايران، كنيا و سومالي و در شهرهاي تهران، مومباسا، نايروبي، موگاديشو، گاريسا و ... انجام شده است.
داستان فيلم روايت زن سوپراستاري است كه بنا بر دغدغه‌هاي شخصي و انسان‌دوستانه خود به عكاسي رو آورده و براي پيگيري همين دغدغه‌ها، قصد سفر به سومالي دارد، كه ...
حامد بهداد، حسين محب اهري، مهتاب كرامتي، مهدي هاشمي، ناصر گيتي جاه و زهرا برومند در اين فيلم سينمايي حضور داشته‌اند.
«فرزند چهارم» جمعه 15 دي ساعت 22:00 به وقت مكه پخش مي شود و بازپخش آن نيز در ساعت‌هاي 04:00، 10:00 و 16:00 روز بعد خواهد بود.
«طعم شيرين خيال» به‌كارگرداني كمال تبريزي نيز براي نمايش از كانال انگليسي آي‌فيلم با زيرنويس انگليسي درنظرگرفته شده است.
دختري به نام شيرين با بازي نازنين بياتي به معرفي داستان خواستگارش كه استادش نيز هست، مي‌پردازد. نقش خواستگار و استاد دانشگاه را شهاب حسيني ايفا كرده است.
فيلم فانتزي «طعم شيرين خيال» شنبه 16 دي ساعت 22:00 به وقت GMT (01:30 به وقت تهران) پخش مي‌شود و تكرار آن در ساعت‌هاي 07:30، 13:30 و 19:30 روز بعد خواهد بود.

آمار بازدید خبر: 556

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر