اخبار رسانه

برنامه «خونه زندگی» با موضوع «مهارت برطرف کردن دلزدگی زناشویی در خانواده»

در برنامه «خونه زندگی» شبکه رادیویی سلامت، یکشنبه ـ ۲۴ دی ماه، موضوع «مهارت برطرف کردن دلزدگی زناشویی در خانواده» مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

«خونه زندگی» عنوان برنامه ای از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است که با حضور فرشاد شیبانی، روانشناس به این پرسش که «دلزدگی زناشویی چیست؟» پاسخ می دهد.
این برنامه رادیویی که در قالب یک نمایش رادیویی است از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، گزارش مردمی و پیامک همسایگان برنامه، پزشک خانواده با موضوع درمان های ضروری و پخش تماس های مردمی تشکیل شده است.
تحکیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است که در این مجله نیمروزی به موضوعاتی نظیر مهارت های کنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحکیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و ...) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و...) پرداخته می شود.
یادآور می شود، برنامه «خونه زندگی» به تهیه کنندگی «سارا شریفی» و «شهرام زین العابدین»، شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰:۲۰ و موج اف . ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

آمار بازدید خبر: 308

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات