رکورددار گینس در چشم امید

اخبار رسانه

رکورددار گینس در چشم امید

مهدی حب درویش رکورددار گینس در روپایی به برنامه «چشم امید» می آیند.

برنامه زنده «چشم امید» با اجرای زهرا رضاییان امروز چهارشنبه 25 بهمن ماه میزبان مهدی حب درویش رکورددار گینس می شود.
مهدی حب درویش یک فوتبالیست ایرانی رکورددار روپایی سرعتی با توپ در جهان است که نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.
از جمله رکوردهای روپایی وی می توان به روپایی با توپ تنیس در حدود ۱۴ ساعت مداوم و بدون استراحت، روپایی با تیله و ساچمه به مدت ۱۰ ساعت مداوم و بدون استراحت، روپایی با هر شیئ گرد و غیرگرد روپایی می‌زند. (دسته کلید، پیچ، سکه، تکه کاغذ مچاله‌شده، آدامس، پرتقال، سیب، گردو، لیموترش و ...)
روپایی زدن در مسافت عبدالعظیم تا بهشت زهرا به مسافت ۲۰ کیلومتر، دو بار روپایی زدن در مسافت بین میدان انقلاب تا میدان آزادی تهران، روپایی زدن در مسافت بین آرامگاه معصومه تا مسجد جمکران به مسافت ۱۷ کیلومتر، روپایی زدن در حین بازی بین تیم‌های ملی ایران و کره (در تمام طول مدت بازی روپایی می‌زده است)، روپایی زدن در سه بازی بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس (در تمام طول مدت بازی روپایی می‌زده است) اشاره کرد.
بخش دوم برنامه «چشم امید» به گفتگو با محمد جعفری مدیر کل دفتر تربیت بدنی و ورزش وزارت اموزش و پرورش اختصاص دارد که به موضوع امکانات ورزشی در مدارس میپردازند.
برنامه «چشم امید» به تهیه کنندگی ایوب جمشیدی با استفاده از برترین کارشناسان و پزشکان در زمینه های مختلف سعی دارد در زمینه های گوناگون در رابطه با نوجوانان بپردازد.
این برنامه از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14 به طور زنده از شبکه امید پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 276

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات