اخبار رسانه

جشن میلاد اُمّ ابیها در رادیو تهران

در روز میلاد حضرت فاطمه(س) و روز مادر، شبکه رادیویی تهران دو ویژه برنامه "فقط شبیه خودت هستی" و مادرانه را تقدیم مخاطبان می کند.

ویژه برنامه "فقط شبیه خودت هستی" با هدف ترسیم ظرفیت ها و فرصتها برای زنان و مادران در جامعه و خانواده، به معرفی نمونه هایی از زنان که زندگی چند بعدی دارند می پردازد و سبک زندگی مادران ایرانی را برای مادران امروز یادآوری می کند.
گفتگوی تلفنی با مادران دیروز و امروز، نمایش خانوادگی طنز با محوریت مادر، گفتگو با یک زنان موفق که کارهای انسان دوستان انجام می دهند، گزارش از مکان های ویژۀ بانوان همچون پارک بانوان، بیان سبک زندگی مادران قدیم با فضای توصیفی و طنز از خانه مادربزرگ، بخش های متنوع این ویژه برنامه را تشکیل می دهد.
تهیه و تولید این برنامه بر عهده "گروه تفریحات و سرگرمی" رادیو تهران است؛ مخاطبان می‎توانند جمعه ۱۸ اسفند ساعت ۰۹:۳۰ شنونده این برنامه باشند.
حجت الاسلام مهدی آقاجانی کارشناس مذهبی این ویژه برنامه است.
انسیه سمیع پور تهیه کننده، بنفشه رافعی گوینده، نیما نعمتی زاده آیتم ساز، مریم روزبهانه نویسنده، سینا محمدحسن هماهنگی، یاسرکتائیان ارتباطات، کیمیا گیلی گزارشگر، و معصومه مالکی ارتباطات، در این ویژه برنامه شنوندگان را همراهی می کنند.
ویژه برنامه "مادرانه" با توجه به لقب حضرت زهرا(س) که ام ابیهاست، جایگاه مادران در زندگی هر فرد به طور ویژه مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد.
بیان ویژگی های منحصر به فرد حضرت زهرا (س) در حوزه اخلاقیات و استفاده امروزی از آنها در زندگی امروزی، گفتگو با مادرانی که شرایط ویژه ای را در زندگی تجربه کرده اند، بررسی نقش زنان و مادران به عنوان همسر در جامعه امروزی، تحلیل نقش زنان در پیشرفت خانواده و جامعه، و اهمیت قدردانی از مادران، در این ویژه برنامه مطرح و درباره این موضوعات صحبت می شود.
تهیه و تولید این برنامه بر عهده "گروه اخلاق و شهروندی" رادیو تهران است؛ مخاطبان می‎توانند جمعه‎ ۱۸ اسفند ساعت ۲۱:۰۰ شنونده این برنامه باشند.
مهدی رستمی و حاج آقا بجستانی کارشناسان این ویژه برنامه اند.
مهدی مجنونی تهیه کننده، آوید بزرگی و الهام شوقی گویندگان، محمدرضا میرحسینی و کیمیا گیلی گزارشگران، سینا محمدحسن هماهنگی،در این ویژه برنامه شنوندگان را همراهی می کنند.

آمار بازدید خبر: 379

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر