چالش‌های حضور فیلم کوتاه

اخبار رسانه

چالش‌های حضور فیلم کوتاه

سومین قسمت از برنامه «برداشت 4» با پخش نخستین قسمت از میزگرد چالش‌های حضور فیلم کوتاه در تلویزیون روی آنتن شبکه چهار می‌رود.

سومین قسمت از مجموعه تلویزیونی «برداشت 4» برنامه تخصصی فیلم کوتاه، امشب ، دوشنبه 21 اسفندماه، ساعت 22 با حضور مسعود امینی تیرانی فیلم‌ساز، فیلم‌بردار و رئیس هیات مدیره انجمن صنفی فیلم کوتاه و مهدی روشن روان مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما از شبکه چهار به نمایش درخواهد آمد.
در میرگز این برنامه مسعود امینی تیرانی و مهدی روشن روان در خصوص چالش‌ها، موانع و راه‌کارهای حضور مستمر فیلم کوتاه در تلویزیون به بحث و گفتگو خواهند پرداخت. این میزگرد مفصل که اجرای آن را هادی علی‌پناه برعهده دارد در سه قسمت تهیه شده که قسمت نخست آن در برنامه امشب و دو قسمت دیگر در برنامه‌های آتی «برداشت 4» به نمایش درخواهد آمد.
در این قسمت کتایون پرمر یکی از چهره‌های جدید فیلم کوتاه به عنوان مهمان فیلم‌ساز برنامه حضور خواهد داشت و بخش‌هایی از فیلم‌های وی به نمایش درخواهد آمد. همچنین انیمیشن کوتاه «یکسان» به کارگردانی دنیل مارتینز و رافا کانو مندز، برنده بیش از 80 جایزه بین‌المللی و با سابقه حضور در بیش از 150 جشنواره در سراسر جهان به نمایش درخواهد آمد.
همچینین در این برنامه نخستین بخش آموزشی «پخش و عرضه فیلم کوتاه در جشنواره‌های بین‌المللی» با حضور محسن خدابخشی روی آنتن خواهد رفت. در این بخش که یکی از قسمت‌های ثابت برنامه در قسمت‌های آتی خواهد بود اصول اولیه‌ای که فیلم‌سازان باید برای عرضه بین‌المللی فیلم‌های خود به آن توجه داشته باشند آموزش داده می شود.
در بخش آموزشی برنامه نیز همچون دو قسمت پیشین روش‌های ساخت فیلم کوتاه همچون فیلم‌نامه‌نویسی، دوبله و فیلم‌سازی برای مخاطبان آموزش داده می‌شود.
عوامل تولید این برنامه عبارتند از: کارگردان: عماد خدابخش، تهیه‌کننده: الهام عادلی و عماد خدابخش. صدا: حامد حسین زاده، طراح لوگو : آرزو کریمی لیلی، گرافیک متحرک: محمد جاوید، دبیر اجرایی: هادی علی‌پناه، تدوین: محمدعلی حق پرست، کارگردان عماد خدابخش، تهیه کنندگان: الهام عادلی و عماد خدابخش.

آمار بازدید خبر: 227

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات