اخبار رسانه

مستند جذاب «ایرانگرد 3»

پس از استقبال بی نظیر مخاطبان از مجموعه مستند «ایرانگرد»، سری سوم این مجموعه طی سه سال تلاش شبانه روزی برای نوروز 97 تولید و آماده پخش شد.

این مجموعه در20 قسمت یک ساعته از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و زیباترین مناطق بکر ایران را به همراه فرهنگ و رسوم اقوام بزرگ و عزیز ایران، با کیفیت تصویربرداری فول اچ دی، به نمایش در می آورد.
«ایرانگرد» به روایت جواد قارایی در این مجموعه، به استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، مازندران، خوزستان، گیلان، لرستان، هرمزگان و اصفهان سفر کرده و با تصاویر و روایتی متفاوت و جذاب، زیبایی های بی نظیر ایران بزرگ را معرفی می کند.
«ایرانگرد» پر مخاطب ترین مجموعه مستندی است که تاکنون در رابطه با جاذبه ها و زیبایی های ایران و ایرانی تولید شده است چرا که در سخت ترین شرایط سعی بر این بوده تا بهترین کیفیت و خروجی به مخاطب هدیه شود.
در این مجموعه از گرمترین نقطه کره زمین در لوت به سردترین نقاط کوه های زاگرس سفر خواهید کرد و با اقوام و فرهنگ و سنن جذابی آشنا خواهید شد.
در این مجموعه، 90 هزار کیلومتر سفر انجام شد که در تولیدات کشوریِ رسانه ملی بی سابقه بود و از یک تیم متخصص هشت نفره تولید درسفر و یک تیم 35 نفره دیگر برای مراحل تدوین، پژوهش، صداگذاری، نگارش، موسیقی و اصلاح رنگ، استفاده شده است.
این مجموعه دشوارترین تولید مجموعه مستند تاریخ سازمان صدا و سیماست و عوامل آن برای تولید زحمات و سختی های بسیار زیادی در شرایط نامطلوب متحمل شدند.
مستند «ایرانگرد 3» از 29 اسفند هر شب ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

آمار بازدید خبر: 1069

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر