اخبار رسانه

شبکه چهار با «پیشران»

برنامه «پیشران» شبکه چهار سه شنبه میزبان افسر موموندی مدیر اقتصاد و فرهنگ وزارت ارشاد می شود.

دوازدهمین قسمت از برنامه «پیشران» شبکه چهار سه شنبه شب (۲۰شهریورماه) با موضوع اقتصاد هنر و تاثیر آن بر اقتصاد کشور به روی آنتن می رود.
بنابراین گزارش، در این قسمت مهدی مفیدی مجری برنامه «پیشران» میزبان افسر موموندی مدیر اقتصاد و فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران و محمد اسماعیل سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
هنر و هنرمندان از مهم‌ترین اجتماع‌سازان و مولد رونق و موفقیت در کشور هستند و علاوه بر تاثیرات فرهنگی، در حوزه اقتصاد نیز به عنوان محرک اقتصادی محسوب می شود، بنابراین یکی از چالش های اساسی این حوزه دوری هنر از اقتصاد در کشور از جمله مناطق توسعه نیافته و کمتر برخوردار است. صاحب نظران بر این باورند که زیرساخت های لازم برای شکل گیری پیوند هنر و اقتصاد در کشور به صورت اصولی فراهم نشده است. به همین منظور برنامه «پیشران» این هفته به اقتصاد هنر ناظر بر شناخت مناسبات و تعاملات بین حوزه های آفرینش (تولید)، مصرف و تجارت کالاهای هنری در کشور، می پردازد.
برنامه «پیشران» که به تهیه کنندگی سودابه آقاجانیان حوالی ساعت ۲۱ سه شنبه ها به طور زنده پخش می شود با حضور مسئولین، اساتید و کارشناسان اقتصادی، به بررسی مسائل حوزه اقتصاد، کسب و کار،کارآفرینی و چالشهای مرتبط به آنها می پردازد.

آمار بازدید خبر: 1030

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر