اخبار رسانه

«همیشه خونه»

معمار جوان ایرانی که موفق به مقام نخست آرای مردمی در مسابقه بین‌المللی آرکیتایزر سال 2018 در کشور آمریکا شد، امشب مهمان برنامه «همیشه خونه» خواهد بود.

خشایار عبدالحمیدی معمار جوان ایرانی که موفق به مقام نخست آرای مردمی در مسابقه بین‌المللی آرکیتایزر سال 2018 در کشور آمریکا شد،سه شنبه 17 مهرماه مهمان برنامه «همیشه خونه» خواهد بود.
طرح پروژه " خانه‌ای برای زندگی" اثر خشایار عبدالحمیدی جوان 26 ساله ایرانی موفق به کسب مقام نخست آرای مردمی در مسابقه بین‌المللی آرکیتایزر سال 2018 در کشور آمریکا شد.
این طرح همچنین نامزد دریافت جایزه بین‌المللی معماری بین‌قاره‌ای شد که قرار است اکتبر سال 2018 در شهر بارسلون اسپانیا برگزار شود.
مسابقه آرکیتایزر یکی از معتبرترین رخدادها درزمینهٔ معماری است که هرساله با حضور معماران برجسته سراسر دنیا در کشور آمریکا برگزار می‌شود. در این مسابقه هرساله سرشناس‌ترین معماران از بیش از صد کشور جهان در این رقابت حضور دارند که امسال چند تن از معماران ایرانی موفق به کسب مقام شده‌اند و جوان‌ترین شرکت‌کننده ایرانی با 26 سال سن به نام خشایار عبد الحمیدی موفق به کسب مقام نخست در آرای مردمی شده است.
وی سیاست طراحی خود را بر پایه معماری منطبق با جغرافیای زمینه و تأثیر جغرافیا بر معماری بنا نموده است. وی در تلاش است تا با ارائه معماری متشکل از خطوط ساده، خوانایی پروژه را افزایش داده و با بوجود آوردن فضاهای پر و خالی محدودیت‌های موجود در هر پروژه‌ را کنار زده تا فضاهایی باکیفیت بالا خلق کند.
در بخشی دیگر کارشناس پوریا پاکرو روان شناس در رابطه با راه های مقابله با افسردگی گفتگو می کند.
برنامه «همیشه خونه» به تهیه کنندگی حجت عیدی و محمد کریمی دونا هر شب ساعت 22 از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 755

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر