اخبار رسانه

«اینجا بهشت است»

مستند «اینجا بهشت است» با موضوع راه اندازی موکب شباب الامام الخامنئی در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا، یکشنبه 29 مهر از شبکه افق پخش می شود.

چند سالی است که پیاده روی اربعین حسینی، با شکوه هر چه تمام برگزار می شود، همایشی با حضور میلیون ها انسان دلباخته که بدون توجه به سختی راه، گام در این مسیر می گذارند.
در این بین بسیاری از ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نیز سعی می کنند در مسیر پیاده روی اربعین به ویژه جاده نجف تا کربلا، تا حد امکان به زائران حسینی خدمت کنند و موکب های پذیرایی از آنها را در آستانه اربعین برپا کنند.
مستند «اینجا بهشت است» درباره راه اندازی یکی از همین موکب هاست؛ گروهی از ایرانیان که طی مدتی بسیار کم یعنی هشت روز، موکبی را در فاصله یک کیلومتری کربلا و حرم مطهر امام حسین(ع) برپا می کنند و در این راه، همه سختی ها را به جان می خرند.
هر کس هر کاری از دستش بر می آید انجام می دهد و برای رسیدن به این هدف، یعنی برپایی موکب در موعد مقرر تلاش می کند تا موکب شباب الامام الخامنئی به موقع، در خدمت زائران حسینی باشد.
«اینجا بهشت است» کاری از مرک هنری رسانه ای محرم، یکشنبه 29 مهر ساعت 21 و تکرار آن ساعت 8 روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 566

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر