اخبار رسانه

برنامه نردبان با درآمدی کوتاه بر فیلم مستند

برنامه نردبان شبکه مستند که با هدف آموزش پله به پله مستندسازی و عکاسی روی آنتن می رود، این هفته کتاب درآمدی کوتاه بر فیلم مستند را معرفی می کند.

الهام عادلی مجری و تهیه کننده «نردبان» درباره قسمت جدید این برنامه به خبرنگار مهر گفت: در این قسمت به روال گذشته به پخش و نقد فیلم و عکس های رسیده از مخاطبان می پردازیم. از جمله فیلم «مسجد اکبریه» کاری از حسین غلامی روی آنتن می رود و آرش اسحاقی به نقد و کارشناسی آن می پردازد.
وی افزود: در بخش پخش و نقد عکس نیز، آثار حسین بهرامی پس از پخش توسط مهدی معصومی گرجی نقد می شود. ضمن اینکه در بخش «با مستندسازان» علیرضا دهقان را که با «اوسیا» در جشن خانه سینما، تندیس بهترین تهیهکنندگی فیلم مستند کوتاه را از آن خود کردیم، معرفی می کنیم.
این مجری یادآور شد: در «کافه کتاب» این هفته کتاب «درآمدی کوتاه بر فیلم مستند» نوشته پاتریشیا اوفدرهاید و ترجمه کیهان بهمنی برای مخاطبان علاقمند به این حوزه معرفی می شود و در بخش ارتباط با بینندگان نیز احسان هدایتی فر، گزیده پیامهای مردم به برنامه را بازگو می کند.
«نردبان» جمعه 29 بهمن ساعت 18:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و شنبه 30 بهمن ساعت 15 بازپخش می شود.

آمار بازدید خبر: 1276

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

 • توضیحات:
 • نام ونام خانوادگی:
  ایمیل:
 • کد امنیتی:

نظرات

   • محمود رهنما
    یکشنبه, 27 فروردین 1396  05:18
   • سلام ضمن تحسین وتشکر از مجری بسیار خوب برنامه نردبان . با عرض پوزش قصد دارم نظرم را در مورد جمله ای که ایشان در پایان برنامه تکرار می کنند مطرح کنم. سرکار خانم عادلی بسیار باوقار وبدور از خودشیرینی های متداول و نچسب بعضی از مجری های شبکه ها برنامه را با تسلط کامل اجرا می کنند. ولی در پایان برنامه جمله " حقیقت پایانی ندارد" را تکرار می کنند. حقیقت یعنی آنچه باید باشد. ولی معمولا بجای واژه واقعیت استفاده می شود. چه حقیقت را به جای واقعیت فرض کنیم و چه بجای انچه باید باشد( حق .درست. صحیح و...) با گفتن جمله حقیقت پایانی ندارد نمی توانیم درکی از معنی آن دریافت کنیم .جمله مذکور در هیچ متنی وجود ندارد چون هیچ معنی همراه خود ندارد. با آرزوی موفقیت برای خانم الهام عادلی. علاقه مند برنامه نردبان