اخبار رسانه

فرماندار دماوند مهمان امشب «تهران۲۰»

"مجید صفری"، فرماندار محترم دماوند مهمان امشب «تهران۲۰» خواهد بود تا در مورد معضلات این شهرستان مهم و دست آوردهای دوره ی فرمانداری اش با مردم گفتگو کند.

"مجید صفری"، فرماندار محترم دماوند مهمان برنامه ۱۹دی «تهران۲۰» می شود تا در مورد معضلات این شهرستان مهم و دست آوردهای دوره ی فرمانداری اش با مردم گفتگو کند.
مخاطبان میتوانند از الان تا زمان اجرای برنامه تهران۲۰ سوالات و انتقادات خود از فرماندار دماوند را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ و همچنین صفحه های مجازی با آدرس واحد "Tehran20_TV5" با ما درمیان بگذارند.
«تهران۲۰»، برنامه پرمخاطب و نام آشنا برای مردم ایران، مخصوصا پایتخت نشینان 5شب از شب های هفته را میزبان خانه های شهروندان است.
سری جدید تهران بیست با اجرای "محمد دلاوری" در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته و طبق روال معمول، راس ساعت20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
سری جدید برنامه «تهران۲۰» که نسبت به سری قبل دوشب بیشتر در هفته اجرا خواهد داشت با دکوری متفاوت و با طراحی "پیمان قانع" و همچنین با تهیه کنندگی "محمد علی بازی" پخش می شود.
امید است موضوعات و سوژه های مورد بررسی در «تهران۲۰» با حضور مسئولین مربوطه بیش از پیش به حل معضلات مردم کلان شهر تهران بیانجامد.

آمار بازدید خبر: 768

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر