اخبار رسانه

برنامه «راهش اینه» به تهیه کنندگی امیر فکری و اجرای مرتضی خالقی

برنامه«راهش اینه» این هفته با حضور دکترحسن سیرانی مدرس و مشاور کارآفرینی اجرا خواهد شد‌.

به باور بسیاری از افراد کسب و کار از ایده و ایده پردازی آغاز می شود.اغلب افراد ایده هایی برای کارآفرینی دارند که هرگز به اجرا و عملیاتی شدن نزدیک نمی شود.
به راستی ایده یک کسب و کار باید دارای چه ویژگی ها و مشخصاتی باشد تا بتوان آن را به اجرا رساند؟ آیا هر ایده ای قابلیت تجاری سازی را دارد؟اگر ایده ای مناسب اجرا بود، چگونه می توان برنامه ای دقیق برای پیاده سازی آن داشت؟ آیا نوشتن برنامه یا مدل کسب و کار به مشورت با کارشناسان نیاز دارد؟ آیا تمام فعالیت های کلیدی یک کسب و کار را باید بوسیله صاحب آن کسب و کار صورت پذیرد؟ چه شرایطی مناسب برونسپاری بخشی از کارها و وظایف است؟
پاسخ به این سوالات و بسیاری موارد دیگر موضوع برنامه این هفته «راهش اینه» است که با حضور دکترحسن سیرانی مدرس و مشاور کارآفرینی اجرا خواهد شد‌.
طبق روال جدید برنامه، کارآفرینان نیز در استودیو حاضر خواهند شد.
برنامه «راهش اینه» با موضوعات فرصت های کارآفرینی برای بانوان، سالمندان، مشاغل خانگی ، مدیریت مالی کسب و کار،بیمه،مالیات،کسب و کار الکترونیک ومسائل حقوقی کسب و کار در شبکه هفت سیما تولید شده است.
یک بخش این برنامه داستان یک کسب و کار را نمایش می دهد و در بخش دیگر به سوالات مردم در زمینه کسب و کار پاسخ داده می شود.
برنامه «راهش اینه» دارای آیتم های مستند گزارشی،گزارش مردمی، گزارشی درباره داستان کسب وکار، اخبار اقتصادی،بخش کارشناسی برنامه،پرسش و پاسخ به سوالات مردمی و گزارشی از رویدادهای مربوط به کسب وکار می باشد.
برنامه «راهش اینه» به تهیه کنندگی امیر فکری و اجرای مرتضی خالقی یکشنبه ها، سه شنبه ها و پنجشنبه ها از شبکه هفت سیما پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 145

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر