اخبار رسانه

برنامه «زنگ هفت» با اجرای فوژان احمدی

برنامه «زنگ هفت» که یکی از رسالت هایش معرفی برنامه های شبکه هفت سیما است طی تماسی تلفنی ازمشاور برنامه «یقه هفت» در مورد این برنامه پرسید.

مریم جلالی کارشناس رسانه و مشاور برنامه «یقه هفت» گفت: این برنامه به همت جمعی از جوانان طراحی شده است و آقای زمانی که سال ها بر روی اثر های محتوایی کار کرده ، ایده اولیه این برنامه را مطرح نموده است.
وی افزود: نام برنامه «یقه هفت» این معنا را می رساند که یقه هفت فلشی است به سمت درون آدمی و خود انتقادی یکی از بزرگترین گمشده های نسل امروز است که ما بتوانیم از خودمان انتقاد را شروع کنیم البته انتقاد به معنی عیب جویی نیست به معنی ارائه روش درست.
جلالی خاطرنشان کرد:سعی شده در برنامه «یقه هفت»در مورد مسائل ارتباطی ، اجتماعی ، مسائل زندگی و سبک زندگی فلش را به سمت خود بگیریم و بفهمیم ما چه سهمی داریم در ایجاد هر آسیب یا پیشرفت در زندگی.
وی افزود: «یقه هفت»یک برنامه کاملا مردمی و تعاملی ست و تلاش می شود همکاری مردم را جذب کند و سعی شده تا مهارت های لازم از طریق این برنامه جهت انتقاد کردن ، پذیرفتن انتقاد، ارتباط گرفتن و یادگیری مهارت های زندگی را آموزش دهد.
جلالی در پایان تصریح کرد:تهیه کنندگی این برنامه رامهرداد تنها عهده دارمی باشد.این برنامه به تعبیری کشکول مانند است که از قسمت های مختلف تشکیل شده و ساختار برنامه بسیار انعطاف پذیر است و مردم در ساخت و تولید این برنامه بسیار مشارکت دارند.
گفتنی است، برنامه «یقه هفت» کاری از گروه مهارت های عمومی است و قرار است به زودی از شبکه هفت سیما پخش شود.
برنامه «زنگ هفت» با اجرای فوژان احمدی هر شب ساعت 19:30 از شبکه هفت سیما پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 143

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر