اخبار رسانه

سری جدید برنامه «تهران۲۰» برروی آنتن شبکه پنج سیما

برنامه «تهران۲۰» امشب (23 دی ماه) با دو موضوع بررسی آثار برگزیده جشنواره عمار و وضعیت ویلا سازی های غیرمجاز در لواسان، ساعت ۲۰ برروی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

این برنامه امشب با دو موضوع بررسی آثار برگزیده جشنواره عمار با حضور مجید رستگار مستند ساز و حاج آقا بهرامی به عنوان مهمان های حضوری خواهد بود و در بخش پایانی موضوع وضعیت ویلا سازی های غیرمجاز در لواسان در یک گفتگوی تلفنی با امام جمعه لواسان پیگیری خواهد شد.
مخاطبان محترم برنامه می توانند سوالات و انتقادات خود راجع به موضوعات و محورهای برنامه را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ و همچنین صفحه های مجازی با آدرس واحد "Tehran20_TV5" با ما درمیان بگذارند.
«تهران۲۰»، برنامه پرمخاطب و نام آشنا برای مردم ایران، مخصوصا پایتخت نشینان 5شب از شب های هفته را میزبان خانه های شهروندان است.
سری جدید تهران بیست با اجرای "محمد دلاوری" در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته و طبق روال معمول، راس ساعت20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
سری جدید برنامه «تهران۲۰» با دکوری متفاوت و با طراحی "پیمان قانع" و همچنین با تهیه کنندگی "محمد علی بازی" پخش می شود.
امید است موضوعات و سوژه های مورد بررسی در «تهران۲۰» با حضور مسئولین مربوطه بیش از پیش به حل معضلات مردم کلان شهر تهران بیانجامد.

آمار بازدید خبر: 165

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر