اخبار رسانه

برنامه «آفتاب شرقی» کاری از گروه معارف شبکه یک سیما

حجت الاسلام محمدی در برنامه امروز «آفتاب شرقی» درباره مسایلی چون و معاد صحبت می کند.

در برنامه گذشته بیان شد: عاملی بر استجابت دعاست و آن زمان که انسان خدا را نشناخته و از پروردگارش موجودی موهوم در ذهنش وی ساخته او را صدا می زند نمیتواند انتظار شنیده شدن صدایش را داشته باشد.
یکی از علتهایی که خداوند ملتی را بخاطر گناهی مجازات نمی کند آنست که همه افراد آن قوم به آن گناه آلوده نیستند لذا عذاب استیصال در این شرایط متوجه همه افراد نمی شود.
این کارشناس حوزه قرآن و معارف اظهار کرد: اگر کسی بعد خوردن شراب توبه نکند نماز و روزه اش تا چهل روز پذیرفته نمی شود.
این کارشناس دینی در ادامه گفت: هیچ گناهی نیست که با توبه پاک نشود حتی شرک اما باید در نظر داشت حقیقت توبه ندامت است و نشانه پشیمانی هم اینست که انسان با خودش عهد ببندد تا ابد به سمت آن گناه نرود.
حجت الاسلام محمدی گفت: توبه شش بند دارد یک پشیمانی، دو عزم برتر برای همیشه، سه ادای حق الناس، چهار ادای حق الله، پنج ادب کردن نفس و شش ذوب شدن گوشت و پوست گناه و رشد گوشت و پوست جدید.
علاقمندان می توانند ادامه سخنان "حجت الاسلام محمدی" را در برنامه «آفتاب شرقی» امروز پیگیری کنند و خلاصه مکتوب سخنان ایشان را در سامانه پیام رسان سروش به آدرس @aftab_sharghiدریافت کنند.
برنامه «آفتاب شرقی» کاری از گروه معارف شبکه یک سیماست که به تهیه کنندگی سعید عباسی هر روز بجز جمعه ها ساعت 10 : 11 دقیقه پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 143

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر