اخبار رسانه

برنامه «خیابان جام جم»از شبکه پنج سیما

دبیر پنجمین جشنواره جام جم اعلام کرد داوری مردمی در زمینه‌های نمایشی، برنامه برتر، ترکیبی، مجری و بازیگران مرد و زن انتخاب می‌شوند.

احمدی افزادی دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی «جام جم» صبح امروز (سه شنبه 15بهمن) با حضور در برنامه «حالا خورشید» درباره این جشنواره نکاتی را بیان کرد.
دکتر مسعود احمدی افزادی، دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم با اشاره به اینکه مردم، حرفه ای ترین داوران برنامه های مختلف تلویزیونی هستند، بیان کرد: مردم از طریق کد دستوری #222*3* وارد یک اپلیکیشن می شوند و از طریق کد دستوری #900*3* در بخش آرای مردمی جشنواره می توانند مشارکت کنند و برنامه منتخب خود را انتخاب کنند.
احمدی افزادی بیان کرد: انتخاب مردمی در برنامه «خیابان جام جم» که ساعت 19 از شبکه پنج سیما ساعت 20 از شبکه آموزش ساعت 24 از شبکه یک سیما و روز بعد ساعت 17 از شبکه دو سیما پخش می شود و مردم از طریق کدهای دستوری که در این برنامه اعلام می شود می توانند برنامه های منتخب خود را انتخاب کنند.
دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم افزود: تلویزیون در ساختارهای مختلف تولیدات متنوعی دارد و جشنواره هایی از این دست مانند ویترینی، بهترین های سیما در طول یک سال را به مخاطبان معرفی می کنند.
وی در ادامه گفت: جشنواره امسال با تنوع کمیسیون ها به بخش های نمایشی، مسابقات، مستند، پویانمایی، آگهی ها و تبلیغات تلویزیونی، دوبلاژ و آماده سازی، فضای مجازی و بازار تلویزیونی را شامل می شود و مجموع اینها در کنار کمیسیون انتخاب مردمی، امسال، این نوید را می دهد تا تلویزیون نمره بهتری از مردم بگیرد.

آمار بازدید خبر: 936

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

 • توضیحات:
 • نام ونام خانوادگی:
  ایمیل:
 • کد امنیتی:

نظرات

   • وحید
    سه شنبه, 16 بهمن 1397  23:02
   • سلام بنده بیننده شبکه ۵برنامه خیابان جام جم هستم . فقط یه سوال داشتم که چرا و به چه علت امکان رای دادن برای سیمکارتهای ایرانسل و رایتل رو فراهم نمیکنید . ممنون از مسیول شبکه

آخرین خبر