اخبار رسانه

شناخت بهتر دین با پاسخ به شبهات دینی

کارشناس دینی با حضور در برنامه امروز «آفتاب شرقی» به سئوالات اعتقادی و دینی بینندگان این برنامه پاسخ می دهد.

"حجت الاسلام محمدی" ، کارشناس دینی ، در این برنامه که ساعت 50 : 10 دقیقه پخش می شود، در ادامه برنامه گذشته درباره مسائلی همچون علت حج و فرق کافر و فاسق و... صحبت می کند.
ایشان در برنامه گذشته گفتند: اینکه همسری اهل نماز خواندن و روزه گرفتن نیست این به معنای ارتداد نیست اگر شخصی باور به خدا و پیغمبر نداشته باشد و فقط بلحاظ عملی کاهل باشد مومن فاسق است.
حجت الاسلام محمدی افزود: به لحاظ شرعی جدایی از چنین همسری که ایمان دارد و در عمل مشکل دارد جایز نیست.
این کارشناس حوزه قرآن و معارف اظهار کرد: وسوسه یا فکری است یا عملی و هر دو از شیطان است و توجه کردن به آن باعث پیشروی شیطان می شود.
وی در ادامه اضافه کرد:‌اینکه گفته می شود به حج رفتن ایرانی ها به جنگ افروزی بیشتر عربستان منجر می شود حرفی اشتباه است چرا که هزینه ای که زوار ایرانی می کنند کمتر از یک درصد کل درآمد عربستان است.
علاقمندان می توانند ادامه سخنان ایشان را در برنامه امروزآفتاب شرقی بشنوند و همچنین خلاصه مکتوب سخنان هفته های گذشته این کارشناس و دیگر کارشناسان برنامه آفتاب شرقی را در سامانه پیام رسان سروش به آدرس @aftab_sharghiدریافت کنند.
برنامه «آفتاب شرقی» کاری از گروه معارف شبکه یک سیماست که به تهیه کنندگی سعید عباسی هر روز بجز جمعه ها ساعت 50 : 10 دقیقه پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 264

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر