اخبار رسانه

«مل مل» به نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر می رود

مل مل مهمان ویژه چهارمین نمایشگاه "توانمندی های روستاییان و عشایر" در تهران می شود.

برنامه محبوب «مل مل» از شبکه کودک سیما در روزهای شنبه 26 و یکشنبه 27 مرداد بصورت زنده و با هدف پوشش رسانه ای این رویداد ویژه کودکان از سالن 14 نمایشگاه بین المللی تهران اجرا و پخش خواهد شد.
استقبال و مشارکت های مردمی از اجراهای صحنه ای و میدانی برنامه تلویزیونی مل مل باعث خواهد شد رویدادهای فرهنگی و اجتماعی همچون نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر با رونق بیشتر و حضور فعال تر کودکان و خانواده ها برگزار شوند.
محمود سلامیان تهیه کننده و کارگردان این برنامه دراین باره عنوان کرده است آیتم جدید خیمه شب بازی که میزبان عروسک های نمایشی و ابداعی ململک و گل گلک است هم در طول این ویژه برنامه تلویزیونی با هدف آشنایی با فرهنگ روستایی و عشایری اجرا خواهد شد.
این نمایشگاه هرساله با هدف نمایش توانمندی های تولیدی و فرهنگی خانواده های روستایی و عشایر کشور برگزار می شود که در این دوره سالنی ویژه کودکان طراحی و اختصاص یافته است تا کودکان با روش های جذاب دیداری با زندگی روستایی و عشایری آشنا شوند.
ویژه برنامه «مل مل» در 2 قسمت 54 دقیقه ای و با اجرای خانم گلی و فرشاد و همچنین با حضور عروسکهای دوست داشتنی بچه ها، مل مل، بزباش و بزرگ آقا در روزهای 26 و27 مرداد از محل نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 14 و از ساعت16 بصورت زنده به روی آنتن شبکه کودک سیما خواهد رفت.

آمار بازدید خبر: 387

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر