اخبار رسانه

دلایل شکست مکرر درمان های کمک باروری

مجله علمی تخصصی «پایان ناباروی» امشب با موضوع دلایل شکست مکرر درمان های کمک باروری به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

دربرنامه امشب (30 شهریورماه)، دکتر سهیلا عارفی جراح و متخصص زنان و زایمان ،فلوشیپ ناباروری و عضو هیات علمی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری این سینا در این برنامه از شکست مکرر درمان های کمک باروری می گوید.
در بخشی دیگر دکتر مریم توکلی ایمنولوژیست و عضو هیات علمی پژوهشگاه ابن سینا در خصوص موضوع برنامه توضیحاتی را می دهد.
پخش مستندی شش دقیقه ای از روند درمان یک خانواده در یاسوج که برای تولد فرزند دوم دچار یک بیماری وراثتی بودند از دیگر بخش های این مجله علمی است.
با وجود تحقیقات بسیاری که در زمینه باروری و لقاح آزمایشگاهی صورت گرفته است، بیش از نیمی از جنین‌های منتقل‌شده در سیکل‌های لقاح آزمایشگاهی لانه‌گزینی پیدا نمی‌کنند. عدم وقوع حاملگی به دنبال حداقل ۲ یا ۳ بار انتقال جنین با ۲ جنین یا بیشتر با کیفیت خوب در هر سیکل به عنوان شکست مکرر در لانه گزینی مطرح می‌شود که علل درمان شکست مکرر لانه گزینی جنین از جنبه های مختلف قابل طرح و بررسی است که در برنامه امشب «پایان ناباروری» مخاطبان با این موضوع بیشتر آشنا می شوند.
«پایان ناباروری» به تهیه کنندگی مرجان بیات در 20 قسمت 50 دقیقه ای در گروه دانش شبکه چهار سیما با مشارکت پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا تولید می شود. سری جدید این برنامه به صورت هفتگی شنبه ها ساعت 19 پخش می شود.

آمار بازدید خبر: 99

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر